Loading
Rubicon RNBC70SMSX03BX

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Damski zegarek Rubicon RNBC70SMSX03BX to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Zegarek ten prezentuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki czemu odczyt jest bezproblemowy. Koperta szeroka jest na 27 mm oraz ma grubość 8 mm - w kształcie okrągłym.

Japońska produkcja to w zasadzie gwarnacja wysokiej jakości. Gdy dodamy do tego precyzję wykonania oraz niewygórowaną cenę dostaniemy gotowca na sukces. Dokładnie tak od wielu już lat jest z produktami tej marki. Cechują się one także odpowiednimi materiałami wykorzystywanymi podczas procesu ich produkcji, dzięki temu możemy być spokojni, że zakupiony zegarek będzie działał przez wiele lat. Oprócz samych materiałów firma zwraca również dość dużą wagę do komfortu użytkowania dlatego produkty Rubicon są często lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co szczególnie ważne nie są skomplikowane i zawsze szybko można odczytać na nich aktualną gdzinę.

Zasilanie zegarka RNBC70SMSX03BX to normalna bateria kwarcowa. Odporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i trwałość.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie szkiełko mineralne. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas drobnych zamoczeń np. w czasie mycia rąk.

Gwarancja ważna dwa lata zapewnia darmowe usunięcie usterek w wyznaczonych punktach gwarancyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RNBC70SMSX03BX
Kod EAN
Kod EAN: 5906412709096
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 19.5
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 27
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 136.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje