Loading
Rubicon RNAD03GISX03AX

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek damski RNAD03GISX03AX marki Rubicon to idealna pozycja dla ludzi ceniących sobie dbałość o szczegóły oraz sprawne zachowanie mechanizmów. Zegarek ten prezentuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki temu odczyt jest bardzo łatwy. Koperta szeroka jest na 39 mm oraz ma grubość 12 mm - w kształcie okrągłym.

Japońska marka to w zasadzie gwarnacja wysokiej jakości. Gdy dodamy do tego precyzję wykonania wraz z niską ceną otrzymamy gotowca na sukces. Dokładnie tak od wielu już lat jest z produktami tej marki. Cechują się one także sprawdzonymi materiałami używanymi przy ich produkcji, dzięki temu możemy być spokojni, że zakupiony model będzie chodził przez długi czas. Oprócz materiałów marka zwraca również dużą wagę do komfortu użytkowania przez co produkty Rubicon są zazwyczaj lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co szczególnie ważne nie są przeładowane i zawsze szybko można odczytać na nich bieżący czas.

Zegarek RNAD03GISX03AX zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wykonany jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę użytkowania.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Aktualną datę można sprawdzić dzięki wbudowanemu datownikowi. Szkiełko mineralne gwarantuje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas niewielkich zamoczeń np. podczas mycia rąk. Zegarek posiada chronograf czyli stoper ręczny umożliwiający dokładny pomiar czasu.

Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RNAD03GISX03AX
Kod EAN
Kod EAN: 5906412700659
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 39
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 191.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje