Loading
Rubicon RNAD03GIGX03AX

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Damski zegarek Rubicon RNAD03GIGX03AX to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Zaprezentowana metodą analogową bieżąca godzina jest czytelna i szybka do sprawdzenia. Koperta szeroka jest na 39 mm oraz ma grubość 12 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem.

Japońska produkcja to w zasadzie gwarnacja wysokiej jakości. Gdy dodamy do tego precyzję wykonania oraz niewygórowaną cenę dostaniemy gotowca na sukces. Dokładnie tak od wielu już lat jest z produktami tej marki. Cechują się one także dobrymi materiałami używanymi podczas procesu ich produkcji, dlatego możemy być pewni, że zakupiony zegarek będzie działał przez długi czas. Oprócz materiałów firma zwraca również dość dużą wagę do komfortu użytkowania przez co zegarki Rubicon są zazwyczaj lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co szczególnie ważne są czytelne i zawsze bez problemowo można odczytać na nich bieżący czas.

Zegarek RNAD03GIGX03AX zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i wygodę użytkowania.

Koperta została wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Datownik w który wyposażony jest zegarek zapewnia sprawdzenie bieżącej daty. Szkiełko mineralne zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas drobnych zamoczeń np. w czasie mycia rąk. Model ten wyposażono w chronograf, który umożliwia dokonywanie dokładnych pomiarów czasu.

Gwarancja ważna dwa lata zapewnia darmowe usunięcie usterek w wyznaczonych punktach napraw dostępnych na terenie całej Polski.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RNAD03GIGX03AX
Kod EAN
Kod EAN: 5906412700642
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 39
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 191.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje