Loading
Rubicon RNAC76SIRX03BX

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek damski RNAC76SIRX03BX marki Rubicon to dobra propozycja dla osób ceniących sobie dbałość o detale jak również bezproblemowe zachowanie mechanizmów. Pokazana metodą analogową aktualna godzina jest czytelna i szybka do odczytania. Koperta szeroka jest na 36 mm oraz ma grubość 11 mm - cechuje się okrągłym kształtem.

Japońska myśl techniczna to w zasadzie gwarnacja odpowiedniej jakości. Gdy dodamy do tego precyzję wytworzenia oraz niewygórowaną cenę osiągniemy wzór na sukces. Tak właśnie od wielu już lat jest z chronometrami tej marki. Charakteryzują się one także dobrymi materiałami użytymi podczas procesu ich produkcji, dzięki temu możemy być pewni, że zakupiony model będzie chodził przez długi czas. Oprócz materiałów marka zwraca również dość dużą wagę do komfortu użytkowania przez co produkty Rubicon są zazwyczaj lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co najważniejsze nie są skomplikowane i zawsze szybko można odczytać na nich aktualną gdzinę.

Kwarcowa bateria umieszczona w modelu RNAC76SIRX03BX zapewnia zasilanie jego mechanizmu. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę użytkowania.

Ceramiczna koperta, którą znajdziemy w tym zegarku gwarantuje wysoką jakość wykonania. Wbudowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie szkiełko mineralne.

Klasa wodoszczelności WR 30 zapewnia odporność na drobne zamoczenie np. podczas opadów.

Gwarancja ważna dwa lata zapewnia bezpłatne usunięcie usterek w wyznaczonych punktach serwisowych usytuowanych na terenie całego kraju.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RNAC76SIRX03BX
Kod EAN
Kod EAN: 5906412696587
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 36
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 11
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 136.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje