Loading
Rubicon RBN039

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Damski zegarek Rubicon RBN039 to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Godzina przedstawiona jest w sposób analogowy co niezmiernie łatwo pozwala ją odczytać. Koperta szeroka jest na 37 mm oraz ma grubość 8 mm - ma okrągły kształt.

Japońska marka to w zasadzie gwarnacja światowej jakości. Gdy dołożymy do tego precyzję wykonania oraz niewygórowaną cenę otrzymamy gotowca na sukces. Dokładnie tak od wielu już lat jest z czasomierzami tego koncernu. Charakteryzują się one też odpowiednimi materiałami użytymi przy ich produkcji, dlatego możemy być pewni, że zakupiony zegarek będzie chodził przez wiele lat. Oprócz samych materiałów marka przykłada także dużą wagę do komfortu użytkowania przez co produkty Rubicon są często lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co najważniejsze nie są skomplikowane i zawsze bez problemowo można odczytać na nich aktualną gdzinę.

Model RBN039 posiada mechanizm zasilany standardową baterią kwarcową. Wytrzymała bransoleta wytworzona ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i trwałość.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Wstawienie szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Klasa wodoszczelności WR 30 umożliwia odporność na drobne zamoczenie np. w czasie opadów.

Gwarancja ważna dwa lata zapewnia bezpłatne usunięcie usterek w autoryzowanych punktach serwisowych usytuowanych w całej Polsce.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RBN039
Możliwość regulacji bransolety
Możliwość regulacji bransolety: Tak
Kod EAN
Kod EAN: 5906412745230
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 18
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 37
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 311.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje