Loading
Rubicon RBN022

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Damski zegarek Rubicon RBN022 to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Zegarek ten pokazuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki temu odczyt jest bezproblemowy. Koperta szeroka jest na 32 mm oraz ma grubość 7 mm - posiada okrągły kształt.

Japońska myśl techniczna to w zasadzie gwarnacja wysokiej jakości. Gdy dołożymy do tego precyzję wytworzenia wraz z niską ceną otrzymamy przepis na sukces. Dokładnie tak od wielu już lat jest z czasomierzami tej marki. Cechują się one także sprawdzonymi materiałami użytymi podczas procesu ich produkcji, dlatego możemy być pewni, że zakupiony zegarek będzie działał przez wiele lat. Oprócz samych materiałów marka przykłada także dużą wagę do komfortu użytkowania dlatego czasomierze Rubicon są często lekkie i przyjemnie się je nosi na ręcę, a co szczególnie ważne nie są skomplikowane i zawsze szybko można sprawdzić na nich bieżący czas.

Zasilanie zegarka RBN022 to normalna bateria kwarcowa. Odporna na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych bransoleta cechuje się jakością, a także trwałością.

Kopertę wykonano ze stali nierdzewnej która posiada odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas drobnych zamoczeń np. podczas mycia rąk.

Gwarancja ważna dwa lata zapewnia bezpłatne usunięcie usterek w autoryzowanych punktach gwarancyjnych mających lokalizację w całej Polsce.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: RBN022
Możliwość regulacji bransolety
Możliwość regulacji bransolety: Tak
Kod EAN
Kod EAN: 5906412745469
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 16
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 32
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 7
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 319.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje