Zegarek damski RG227VX9 marki Lorus to idealne połączenie funkcjonalności i modnego wzornictwa. Styl zapewnia wysokiej jakości tarcza w kolorze niebieskim. Zegarek ten prezentuje godzinę w formacie analogowym dzięki czemu odczyt jest bezproblemowy. Koperta jest ozdobiona kolorem srebrnym szeroka jest na 32 mm - ma okrągły kształt.
Zegarki Lorus to marka stworzona w roku 1982 przez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków. Przeznaczona jest ona dla tych, którzy doceniają wysoką jakość i wykonanie przy bardzo atrakcyjnych cenach. Niezależnie od wybranego modelu czasomierze Lorus przykuwają uwagę bardzo ładnym wyglądem i wysoką jakością produkcji. Bez wątpienia w swojej półce cenowej jest to jeden z lepszych czasomierzy na jaki możemy się zdecydować.
Zasilanie zegarka RG227VX9 to tradycyjna bateria kwarcowa. Wytrzymała bransoleta w odcieniach koloru srebrnego wykonana ze stali nierdzewnej gwarantuje dużo lepszą jakość oraz trwałość.
Kopertę wykonano ze stali nierdzewnej która posiada odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Zegarek ten posiada specjalnie szkiełko mineralne, które zapewnia mu odporność na większość zarysowań w codziennym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk.
Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. Gwarancja ważna dwa lata zapewnia darmowe usunięcie ewentualnych usterek w wyznaczonych punktach napraw usytuowanych na terenie kraju.









