Loading
Casio G-Shock MSG-B100G-1AER

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Model damski MSG-B100G-1AER z kolekcji Casio G-Shock marki Casio. Zegarek ten pokazuje aktualny czas w formacie analogowo - cyfrowym dzięki temu odczyt jest intuicyjny. Koperta szeroka jest na 37 mm oraz ma grubość 10 mm.

Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym różne produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja wykonania i wykorzystanie nowatorskich technologii dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio tworzy zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością opcji czy zastosowań.

Smartwatch - zastosowanie nowoczesnej technologii Smart powoduje, że zegarek ten ma jednak więcej możliwości niż przeciętny czasomierz, wszystko dzięki połączeniu z telefonem. Po zainstalowaniu aplikacji dostarczanej przez producenta w smartphonie mamy do dyspozycji dodatkowe funkcje zegarka. Zegarek MSG-B100G-1AER posiada mechanizm solarny zasilany jakimkolwiek źródłem światła.

Pasek czarnego koloru wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty.

Szkiełko mineralne zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych na konkretny dzień i godzinę. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Pływanie na basenie gwarantuje klasa wodoszczelności WR 100. Wyświetla czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

Wśród dodatkowych cech zegarka Casio MSG-B100G-1AER można wymienić bluetooth z pomocą którego połączymy zegarek ze smartwatchem.

Kupując ten zegarek otrzymasz stylowe, markowe opakowanie producenta, które doskonale nadaje się na upominek. Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową opcją przedłużenia o trzy dodatkowe lata.
 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio G-Shock
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: MSG-B100G-1AER
Kod EAN
Kod EAN: 4549526307379
Neobrite
Neobrite: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 37
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 10
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje