Loading
Casio G-Shock MSG-B100DG-4AER

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek damski MSG-B100DG-4AER marki Casio to stylowe połączenie funkcjonalności a także modnego wzornictwa. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w kolekcji Casio G-Shock. Zegarek ten pokazuje godzinę w formacie analogowo - cyfrowym dzięki czemu odczyt jest intuicyjny. Koperta szeroka jest na 37 mm oraz ma grubość 10 mm.

Marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem oferującym zaawansowane produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania oraz wykorzystanie nowatorskich technologii zauważalne są niemal w każdej kolekcji. Casio tworzy zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań.

Smartwatch - zastosowanie nowoczesnej technologii Smart powoduje, że zegarek ten ma zdecydowanie więcej możliwości niż przeciętny zegarek, wszystko dzięki połączeniu ze smartphonem. Po zainstalowaniu specjalnej aplikacji producenta w telefonie mamy do dyspozycji dodatkowe opcje zegarka. Zegarek MSG-B100DG-4AER został wyposażony w mechanizm solarny zasilany dowolnym źródłem światła.

Odporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta jest w kolorze różowo złotym zapewnia wysoką jakość i trwałość. Kopertę wykonano ze stali nierdzewnej która posiada odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty.

Szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych na konkretny dzień i godzinę. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Pływanie na basenie zapewnia klasa wodoszczelności WR 100. Posiada funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

Wśród kolejnych cech zegarka Casio MSG-B100DG-4AER można wymienić bluetooth z pomocą którego sparujemy zegarek z telefonem.

Kupując ten model dostaniesz stylowe, markowe pudełko producenta, które idealnie nadaje się na prezent. Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową możliwością wydłużenia o trzy dodatkowe lata.
 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio G-Shock
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: MSG-B100DG-4AER
Kod EAN
Kod EAN: 4549526303999
Neobrite
Neobrite: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor koperty
Kolor koperty: Różowe złoto
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Różowe złoto
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 37
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 10
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje