Zegarek damski 17724-330 marki Bering to idealne połączenie funkcjonalności a także modnego wzornictwa. Tarcza zegarka jest w kolorze srebrnym. Koperta jest pokryta kolorem złotym szeroka jest na 24 mm - w kształcie okrągłym.
Zegarki Bering swoje korzenie mają w Arktyce, to z tych terenów inspirowany jest ich design. Produkowane są w Europie, dokładnie w Danii, a sama historia marki mimo, że niedługa bo sięga ledwie 2008 roku to jest niezwykle bogata. Zegarki Bering zawsze wykonane są z niezwykłą dokładnością i starannością ze stali szlachetnej, tytanu lub ceramiki. Ich wyróżniającą cechą jest niezwykła lekkość i delikatność, która gwarantuje radość z użytkowania, a także możliwość dopasowania do licznych kreacji.
Zasilanie zegarka 17724-330 to normalna bateria kwarcowa. Wytrzymała bransoleta jest w kolorze złotym zrobiona ze stali nierdzewnej zapewnia dużo lepszą jakość oraz trwałość.
Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować. Klasa wodoszczelności WR 50 gwarantuje odporność na krótkotrwałe zamoczenie np. w czasie mycia rąk.
Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta. Gwarancja ważna trzy lata zapewnia bezpłatne usunięcie problemów w głównych punktach gwarancyjnych usytuowanych na terenie kraju.










