Loading

Black Friday

Nastała jesień... przestawiliśmy zegarki, dni są coraz krótsze, a na drzewach jest coraz mniej liści. Listopad to czas, w którym nie możemy się dalej oszukiwać- lato już za nami, czas stawić czoło jesieni i zimie.  Wraz z nadejściem najmniej lubianej pory roku zbliżamy się do najbardziej gorącego okresu w świecie handlu. Mowa oczywiście o słynnym Black Friday, który oficjalnie rozpoczyna czas świątecznych promocji.

Black Friday coraz częściej zostaje nie tylko czarnym piątkiem, ale czarnym weekendem, a nawet całym czarnym tygodniem.  Mając do dyspozycji black week można spokojnie zaplanować gwiazdkowe prezenty i skorzystać z morza atrakcyjnych promocji.

 

Ale skąd w ogóle wziął się ten zwyczaj?


Moda na Black Friday przypłynęła do nas zza oceanu.  Jest to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, które obchodzi się w Stanach Zjednoczonych.  U nas jest to po prostu ostatni piątek listopada - w tym roku wypada 29.11. Według historii jest to najbardziej dochodowy okres dla sprzedawców w ciągu całego roku, a w trakcie tego dnia zakupów dokonuje ponad sto milionów Amerykanów. To w Stanach, a jak jest u nas w Polsce ?  Wyniki może nie są tak imponujące, ale trzeba pamiętać, że Polaków jest  o wiele mniej niż Amerykanów :) Niemniej statystyki pokazują, że chętnie robimy zakupy w tym okresie. W Black Friday często sklepy są dłużej czynne niż zwykle, co pozwala na zrobienia zakupów nawet tym co pracują do późna.

 

W końcu co ma wspólnego czarny piątek z zakupami?

Co do samej nazwy istnieje wiele spekulacji. Jedna z teorii mówi, że po Święcie Dziękczynienia pracownicy masowo brali wolny piątek, aby mieć długi weekend, stąd nazwa czarny piątek w zakładach pracy. Według innej legendy w tym okresie zyski ze sprzedaży były tak duże, ze zapisywało się je czarnym atramentem, co w księgach rachunkowych oznaczało dobry zarobek dla sprzedawcy. A jeszcze kolejna mówi, że terminu tego używali funkcjonariusze na określenie ogromnych korków na drogach w tym okresie. Jak widać każda teoria może mieć jakiś związek z prawdziwą genezą nazwy.

 

zegarek pulsar

 

Przechodząc do meritum, co e-zegarki.pl szykują na ten dzień dla swoich klientów?

To oczywiście ścisła tajemnica. Nie zdradzimy jej, aby nie psuć niespodzianki. Przygotowujemy naprawdę ciekawą ofertę. Niektóre akcje promocyjne będą zupełną nowością, więc w zakupowym szale warto pamiętać o naszym sklepie. Wychodząc na przeciw konsumentom już teraz analizujemy rynek i zbieramy informacje, tak aby jak najbardziej dostosować całą akcje do wymagań i oczekiwań naszych klientów.  Jaka formę u nas będzie miał Black Friday ? Czy będzie tylko czarnym piątkiem czy black weekendem lub  black tygodniem? To również  pozostaje zagadką. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc zadbamy, abyście byli zadowoleni.

W naszym sklepie można nabyć nie tylko luksusowe zegarki, ale także dodatkowe paski, zestawy prezentowe i biżuterię. Wykonujemy również grawer na zegarkach, co pozwala spersonalizować czasomierz, czyniąc go niezwykle wyjątkowym. E-zegarki.pl to kilkadziesiąt marek w szerokiej rozpiętości cenowej. Z takim zasobem wierzymy, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Burza mózgów u nas trwa, stale mamy nowe pomysły. Można powiedzieć, że dosłownie wzbijamy się na wyżyny kreatywności. Jaki owoc dają te dyskusje? Dowiecie się już 29 listopada :)

 

Oczywiście oprócz samego święta wyprzedaży codziennie można znaleźć w naszym sklepie mnóstwo promocji oraz okazji do udanych zakupów - na pewno tańszych niż w tradycyjnych sklepach. Szczególnie polecamy sprawdzać zakładkę Nowości gdzie codziennie pojawia się coś nowego oraz sekcję Wyprzedaż, w której dostępne są produkty w najniższych cenach na rynku!

Etykiety