Loading

BIG-Z Nowa limitacja Vostok

Mamy nielada gratkę dla wszystkich fanów marki Vostok Europe lub kluturystyki. Do sprzedaży wchodzi nowa limitowana i niepowtarzalna seria zegarka Vostok BIG-Z. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla tej marki.

Przypominamy, że w sprzedaży posiadamy zegarki męskie Vostok oraz zegarki dla pań tej marki.

Osoby zainteresowane limitowanym modelem prosimy o kontakt lub wybór odpowiedniej wersji kolorystycznej spośród poniższych dwóch modeli:

 

 

 

Zydrunas Savickas

 

 

Kim jest najsilnieszy człowek świata?

Fani sportów siłowych z pewnością znają Žydrūnas Savickasa, człowieka legendę i jak dotąd nieprześcignionego strongmana, mistrza świata w tej dziedzinie od 2010 roku.
Litwin jest nie tylko najsilniejszym człowiekiem, ale również ambasadorem zegarków marki Vostok Europe, która zaprezentowała kolekcję zegarków z linii BIG-Z, zainspirowaną oraz dedykowaną mistrzowi.

 

Zydrunas Savickas

 

Zegarki limitowane BIG-Z

Dwa wyjątkowe modele zegarków automatycznych BIG-Z napędzane są mechanizmem NE57, ze wskazaniem rezerwy chodu. Tarcza zegarków została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, a utwardzane szkiełko mineralne typu K-1 zapewni wyjątkową trwałość.


Czarny i żółty to dwa kolory, które idealnie do siebie pasują, dlatego możesz wybrać zegarek spośród dwóch wariantów. Model bardziej klasyczny czyli z czarną tarczą z jaskrawymi, żółtymi elementami lub wariant kolorystyczny, który z pewnością będzie zauważalny na Twojej ręce czyli zegarek Vostok z tarczą w kolorze żółtym z czarnymi elementami.

 

Każdy model występuje w zestawie, który zawiera dwa wysokiej jakości paski, pasujące kolorystycznie do zegarka. Pierwszy z nich to pasek skórzany wykonany we Włoszech w kolorze czarnym, z  ciekawym przeszyciem z żółtej nitki. Drugi pasek wykonany został z wygodnego silikonu w kolorze żółtym, który z pewnością nada zegarkowi bardziej sportowy charakter. Oba paski można dowolnie i samodzielnie wymieniać przy pomocy narzędzia wielofunkcyjnego VE z tubą trytową.

 

Fanów Žydrūnas Savickasa oraz kolekcjonerów ucieszy z pewnością gadżet niespodzianka w postaci pudełka z autografem BIG Z oraz naklejką z podobizną mistrza.

 

Zegarek Vostok

 

Walizka Vostok

Etykiety