Loading

Timemaster – wielkie serce dla ludzi, zwierząt i środowiska

Tanio i eko? - Tylko z marką Timemaster! Nowoczesne zegarki, świeży design i bardzo, a to bardzo kusząca cena - to idealny opis dla czasomierzy tego producenta. Jeśli szukacie czegoś innego, rzadko spotykanego, warto pochylić się nad drewnianymi zegarkami tej marki. Zapraszamy do lektury.

 

Logo Timemaster

 

Ponad ćwierć wieku tradycji i doświadczenia

Marka Timemaster i jej słynna już KG Collection obecna jest na naszym rodzimym rynku od roku 1991, kiedy to założyciel uruchomił pierwszą własną hurtownię zegarków na śląsku. Bardzo szybko okazało się, że zapotrzebowanie rynku jest ogromne i z małej, niedoświadczonej hurtowni firma zaczęła prężnie przeradzać się w sporych rozmiarów przedsiębiorstwo. Ekspansja marki szybko objęła Polskę, a w późniejszym czasie także Węgry, Czechy, Słowację oraz Chorwację. Dystrybutor Timemastera - Hermes, z jednoosobowej działalności przekształciła się w 2007 roku w spółke z ograniczoną odpowiedzialnością.

Za dystrybucję modeli Timemaster odpowiedzialna jest szeroka grypa przedstawicieli handlowych, którzy od wielu, wielu lat ciągle docierają z ofertą do sklepów z zegarkami, galerii handlowych, punktów zegarmistrzowskich oraz wszędzie tam gdzie klienci docelowi.

Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwala firmie na kierowanie do klientów ofert przystosowanych do ich indywidualnych potrzeb, a proponowane kolekcje mogą być w dowolny sposób modyfikowane i dostosowywane do profilu sklepu, czy sieci.

 

Zegarki Timemaster

 

Timemaster i ochrona środowiska

Ekologia w biznesie powoli przestaje być jedynie modą i kwestią marketingową. Prowadzenie działań mających na celu zmniejszenie oddziaływania firmy na środowisko jest możliwe wyłącznie przy największym zaangażowaniu ze strony pracowników i samego przedsiębiorcy. Wprowadzając na rynek zegarki Timemaster, producent stara się kierować właśnie takimi zasadami, zachowując świadomość tego, jaki cel przyświeca takim czynnościom. Coraz częściej działania będące korzystne dla środowiska wypływają z głębokich przekonań, a także rosnącej świadomości właścicieli, menadżerów oraz pozostałych pracowników.

Jako producent czasomierzy marka współpracuje z profesjonalnymi organizacjami zapewniającymi pełne wsparcie w dziedzinie ochrony środowiska oraz w realizacji obowiązków, które dotyczą wprowadzania produktów na rynek. Są to firmy, których misją jest aktywna ochrona środowiska oraz wykorzystanie odpowiednich strategii i nowoczesnych technologii w celu realizacji ustawowych obowiązków recyklingu, przetwarzania oraz odzysku wybranych grup odpadów.

Edukacja ekologiczna jest równie ważna dla Timemastera. Celem zwiększania świadomości ekologicznej oraz poszerzania prawidłowych, proekologicznych postaw firma wzięła udział w organizacji wielu kampanii edukacyjnych, a rok 2019 był rokiem zrealizowania wielu, ogromnych projektów z tego zakresu:

Projekt edukacyjny „Pan Sprzątalski” na temat zasad pozbywania się odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, przeprowadzony w klasach przedszkolnych i szkolnych 1-3, w województwie śląskim.

V Podhalańskie Dni Recyklingu oraz Nowosądeckie Dni Czystego Powietrza i Recyklingu, obejmujące m.in. warsztaty i pokazy naukowe wyjaśniające zasady postępowania z elektroodpadami oraz odpadami komunalnymi.

Ogólnopolski program edukacyjny dla szkół ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY! na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych, w szkołach w całej Polsce.

 

Certyfikat zielony

 

Wielkie serce - nie tylko dla natury

Firma angażuje się jeszcze w pomoc zarówno dzieciom jak i zwierzętom! Akcja "Pomagaj Pomagać", której ojcem jest sam Marcin Różal Różalski, osoba równie kontrowersyjna co pozytywna zaraziła Timemastera chęcią pomocy zwierzakom. Już niejednokrotnie nawiązywana była współpraca fightera z marką polegająca na sprzedaży limitowanych czasomierzy na aukcjach organizowanych przez fundację. Wszelkie środki zgromadzone w ten sposób (dzięki ludziom o równie wielkich sercach - ceny sięgały zawrotnych pułapów) zamieniane były na różnego typu dobra potrzebne obecnie podopiecznym zwierzakom Różala.

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach prowadzony przez siostry dominikanki, przyciągnął do siebie jednego z naszych przedstawicieli handlowych, który nie mógł przejść obojętnie obok wielkiego zaangażowania sióstr oraz niesamowitej charyzmy w pomocy dzieciom. Firma postanowiła włączyć się we wspaniałe dzieło przez nie budowane.

 

Pomagajmy pomagać

 

 

Pomagajmy siostry

 

Właśnie dotarliście do końca tego artykułu, a to może znaczyć, że chcieliście się dowiedzieć czegoś więcej o marce Timemaster i interesują Was ich modele! Mamy więc dla Ciebie mały prezent - kod rabatowy na najbliższe zakupy. Podając w koszyku w polu rabatowym kod: "czytambloga" dostaniesz od nas 10% rabatu na wybrany przez siebie zegarek!

Etykiety