Loading

Kwiatowe inspiracje

Zmysłowe róże, romantyczne słoneczniki, eleganckie tulipany.. każdy rodzaj odnajdzie swoją zwolenniczkę wśród płci żeńskiej. Kwiaty doskonale współgrają z kobiecą naturą,  kojarzą się z delikatnością, ale również powabną kokieterią.  Towarzyszą kobietom od zawsze, a zwyczaj ich wręczania nigdy nie wyjdzie z mody.  To właśnie ten subtelny symbol często zdobi tarczę lub paski zegarków wybieranych przez panie. 

Wśród wielu marek oferujących czasomierze z kwiatowym motywem można wyróżnić skromne, subtelne zdobienia oraz mocne, wyraziste kompozycje kwiatowe. Do tych pierwszych z pewnością można zaliczyć model Atlantic Elegance 29037.45.81L. W tym modelu zarówno tarcza jak i pasek są w kolorze czekoladowego brązu. Dodatkowo na tarczy umieszczono delikatny wzór  układający się w kontur kwiatów.

Bardziej wyraźne, ale wciąż delikatne motywy wykorzystali producenci marki Q&Q w kilku swoich modelach lub też brand Sekonda; w modelu Sekonda 2816.00 . O ile inni zazwyczaj kwiatami zdobią całą tarczę, tak w tym modelu kwiaty posłużyły jako delikatna obwódka dookoła cyferblatu i dopełnienie indeksów w postaci cyrkonii. Taka koncepcja została zastosowana w dwóch modelach - w jasnym i ciemnym kolorze.
 
Najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez kobiety są zegarki Tommy Hilfiger z kolekcji Pippa. Zarysy kwiatów zdobią całe tarcze, a czasomierze występują w kilku wersjach kolorystycznych: na złotej i srebrnej bransolecie typu mesh oraz w wariancie ze skórzanym jasnym paskiem. Ten kobiecy motyw zdobi również cyferblat w kilku zegarkach Tommy Hilfiger z kolekcji Leila. Jednak w przypadku tej serii bukiet jest inny, a zegarek występuje w dwóch wersjach - ze złotą bransoleta lub brązowym paskiem.

sekonda

Mocniejsze, kwiatowe akcenty występują w czasomierzach Fossil. Twórcy marki oferują nam model na bransolecie w odcieniu różowego złota lub na pasku. Całość dopełnia wyjątkowa tarcza zdobiona kwiatami w kolorze pastelowego różu lub fioletu; zależnie od modelu. Fossil przygotował też coś dla pań preferujących ciemne kolory. Model Fossil ES4535 posiada pasek w czarnym kolorze i zdobienie w tym samym odcieniu. Dodatkowo delikatne kwiaty widnieją również na pasku.

Najbogatszą ofertę kwiatowych akcentów posiada marka Ice Watch z kolekcji Flower. Wyjątkowe modele na silikonowych paskach są niezwykle barwne. Oferta zawiera różnorodne warianty na kolorowych paskach.  Neutralny pasek w kolorze czarnym lub białym doskonale współgra z kolorową tarczą. Oprócz wymieszanych stylów kwiatowych, brand oferuje też np. zegarek z motywem maków lub  model na czarnym pasku z jednym kwiatem róży na tarczy.  Dla pań kochających kolorowe stylizacje polecamy Ice Watch Ice Flower 016654 na dziewczęcym, różowym pasku z mnóstwem barwnych bukietów na cyferblacie. Równie kolorową tarczę, ale za to stonowany, granatowy pasek posiada model Ice Watch Ice Flower 016655.

Unikatowy czasomierz z kwiatowym motywem uzupełni niejedną stylizację. Tak wyjątkowe zdobienie czyni ze zwykłego zegarka produkt jedyny w swoim rodzaju.

Etykiety