Zegarek Festina F16573-3 - czarna tarcza + Festina Retro
Odkryj zegarek męski Festina F16573-3 z serii Festina Retro, który łączy klasyczny styl z precyzją szwajcarskiej tradycji. Ten zegarek Festina męski na skórzanym pasku zachwyca czarną tarczą i srebrną kopertą o średnicy 45 mm, idealny dla mężczyzn ceniących elegancję w codziennym wydaniu. Kwarcowy mechanizm zapewnia niezawodny odczyt analogowy, a datownik ułatwia śledzenie dni. Zegarek na czarnym pasku z wysokiej jakości skóry gwarantuje komfort i trwałość, podczas gdy utwardzone szkiełko mineralne chroni przed rysami. Festina, marka z ponad stuletnią historią, słynie z udziału w wyścigach kolarskich i współpracy z gwiazdami jak Gerard Butler. Ten model z kolekcji Festina Retro to wybór dla miłośników zegarków Festina damskich i męskich o klasycznym designie, oferujący wodoszczelność WR 50 do mycia rąk. Stalowa koperta odporna na korozję podkreśla prestiż i jakość wykonania.
Najważniejsze cechy
Mechanizm: kwarcowy
Wodoszczelność: WR 50
Materiały: stalowa koperta, skórzany pasek, utwardzone szkiełko mineralne
Wymiary: 45 mm średnicy, 12 mm grubości
Tarcza: czarna z punktowymi indeksami
Funkcja: datownik dnia miesiąca
Odczyt: analogowy z fosforyzującymi wskazówkami
Dlaczego warto kupić
Zegarek męski Festina F16573-3 to doskonały wybór dla mężczyzn szukających niezawodnego towarzysz na co dzień, do biura czy na spotkania biznesowe. Klasyczny design z czarną tarczą i skórzanym paskiem zapewnia stonowany, elegancki wygląd, który pasuje do garnituru jak i casualowych stylizacji. Kwarcowy mechanizm gwarantuje precyzję chodu z odchyleniem zaledwie kilku sekund miesięcznie, a stalowa koperta odporna na korozję i czynniki atmosferyczne zapewnia długoletnią trwałość. Klienci chwalą wygodę noszenia dzięki miękkiemu paskowi o szerokości 23 mm i lekkiej wadze 77 g, co czyni go idealnym na cały dzień. Utwardzone szkiełko mineralne z pięcioletnią gwarancją producenta chroni przed rysami, a wodoszczelność WR 50 pozwala na bezproblemowe mycie rąk. Model z serii Festina Retro wyróżnia się retro stylem, inspirowanym historią marki z początków XX wieku w Szwajcarii, popularnej na wyścigach kolarskich jak Tour de Pologne. To świetny prezent w oryginalnym opakowaniu dla miłośnika zegarków Festina, podkreślający prestiż i szwajcarską jakość bez zbędnych komplikacji.
Personalizowany grawer
Dodaj unikatowy akcent do zegarka Festina F16573-3 z opcją grawerowania zegarków na deklu, idealny na urodziny czy rocznicę. Wygraweruj inicjały bliskiej osoby, motto życiowe lub datę ważnego wydarzenia, tworząc pamiątkę o sentymencie na lata. Precyzyjny grawer na stalowej kopercie podkreśli indywidualny charakter, czyniąc zegarek wyjątkowym upominkiem na ślub czy awans. Wybierz żartobliwą sentencję lub współrzędne ulubionego miejsca, by nadać mu osobistą historię przekazywaną pokoleniom.
Zamów ➜ w e-zegarki.pl i ciesz się klasyką Festina Retro.
Model męski F16573-3 marki Festina z serii Festina Retro. Atrakcyjną stylistykę zegarka osiągnięto dzięki tarczy w kolorze czarnym. Zegarek ten pokazuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki czemu odczyt jest bezproblemowy. Koperta jest w kolorze srebrnym szeroka jest na 45 mm oraz ma grubość 12 mm - w kształcie okrągłym.
Festina tego brandu z pewnością nie ma konieczności specjalnie przedstawiać. To lubiana i ceniona praktycznie na całym świecie marka zajmująca się produkcją czasomierzy, która narodziła się początkiem XX wieku w Szwajcarii. Od momentu gdy marka weszła w skład nowej grupy Festina Group w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia stała się nizwykle popularna. Obecnie zegarki Festina można kupić w ponad pięćdziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Markę Festina bardzo często można zobaczyć na różnego przekroju imprezach sportowych, np wyścigach kolarskich Tour de Pologne. Istotną cechą zgeraków Festina jest posiadanie specjalnie utwardzanego szkiełka mineralnego na które marka udziela osobnej pięcio letniej gwarancji. Współcześnie twarzą marki jest słynny i szanowany aktor Gerard Butler, można go ujrzeć w wielu spotach reklamowych właśnie z chronometrem Festina.
Zegarek F16573-3 posiada kwarcowy mechanizm zasilany klasyczną baterią. Pasek jest w kolorze czarnym zrobiony jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
W tym modelu kopertę zrobiono ze stali nierdzewnej która umożliwia wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz np. korozję. Tarczę charakteryzują punkty symbolizujące określoną godzinę. Datownik w który wyposażony jest zegarek zapewnia sprawdzenie bieżącej daty.
Zastosowanie utwardzanego szkła mineralnego gwarantuje powierzchnię szybki wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych, które mogą się przytrafić w codziennym używaniu zegarka. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Klasyczny design zapewnia stonowany wygląd, który na pewno spodoba się osobom gustującym w tego typu produktach.
Kupując ten model dostaniesz oryginalne opakowanie idealne na prezent. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą głównych punktów serwisowych.