Loading

VEareONE 2022 trwa! Włóż swój wkład w projekt zegarka marzeń.

To już trzecia edycja projektu Litewskiej manufaktury Vostok Europe. Jesteśmy w trakcie powstawania niespotykanego egzemplarza, który powstaje przy pomocy wszystkich zainteresowanych! Jeśli interesują Cię czasomierze tego brandu, bądź jesteś miłośnikiem zegarmistrzostwa koniecznie musisz zapoznać się z projektem VEareONE 2022. Twórcy oficjalnie zapraszają do grona swoich projektantów, chcąc oddać największe emocje i spełnić oczekiwania konsumentów. Kto nie chciałby mieć markowego zegarka, stworzonego w zgodzie z własną intuicją i upodobaniami? Zapraszamy do lektury!

 

 

 

 

 

Fani z całego świata – przybywajcie!

Projekt VEareONE 2022 to jedyny tak złożony i długofalowy projekt jaki kiedykolwiek istniał w świecie zegarmistrzostwa. Vostok Europe jest pierwszą marką, która oficjalnie zaprasza swoich fanów do wspólnego procesu tworzenia wyjątkowego modelu. W 2020 roku, pierwszy efekt tego projektu przyniósł ogromny sukces i spotkał się z niezwykle przyjemną aprobatą otoczenia. Dziś możemy śledzić i uczestniczyć w trzeciej edycji tego wspaniałego przedsięwzięcia! Litewski brand daje nam szanse na wspólne współtworzenie wyjątkowego zegarka, wkupującego się w obecne trendy i spełniające pragnienia konsumentów. Chcesz wziąć w tym udział? Nic trudnego, wystarczy odwiedzić Vostok Europe na ich oficjalnym Facebook’u. i wziąć udział w głosowaniu w poszczególnych etapach. To właśnie tam możemy decydować i oddać swój głos na poszczególne komponenty i części czasomierza marzeń. Choć pierwsze etapy już za nami, w dalszym ciągu zostało wiele elementów do wyboru. Sprawdzajcie koniecznie!

Kolejne etapy przyniosą nam również więcej wieści od samego producenta. Analizie zostaną poddane wszystkie oddane głosy, a to przełoży się na wizualizację finalnego projektu czasomierza. Już w czerwcu, w okolicach 20 ruszy oficjalna przedsprzedaż, która potrwa zaledwie kilkanaście dni. Istnieje szansa, że właśnie w tym czasie będziemy mogli zakupić zegarek VEareONE 2022 w okazyjnej cenie, bądź ze specjalnym grawerem upamiętniającym udział w niezwykłej akcji. Jesteśmy przekonani, że model ten będzie edycją limitowaną, lecz o tym ile egzemplarzy trafi na rynek zadecyduje najprawdopodobniej ilość złożonych zamówień oraz ogólny odbiór projektu. O ilości dostępnej do sprzedaży dowiemy się z oficjalnego komunikatu marki zapowiedzianego na 4 lipca 2022 roku. Premiera zegarka datowana jest na listopad tego roku, a więc całkiem prężny termin. Jest na co czekać, albo będzie… miej wpływ – zagłosuj teraz!

 

VEARE ONE 2022

 

Idealna, spójna całość – bądźmy razem z VEareONE

Pierwsza edycja VEareONE odbyła się w 2020 roku i była spowodowana izolacją związaną z pandemią z jaką ostatnimi czasy przyszło nam się mierzyć. Celem Vostok Europe było nawiązanie jeszcze lepszej i głębszej relacji ze swoimi fanami i klientami, dając im możliwość stworzenia zegarka marzeń. Współpraca, spójność i tolerancja spowodowały, że projekt ten stał się filarem marki i odniósł ogromny, światowy sukces. I tak właśnie odzwierciedlenie znajdziemy w haśle jakie promuje marka Vostok Europe – "By you, for you". Trzeci raz z rzędu tysiące fanów może wybrać projekt materiałów, koperty oraz mechanizmu dla najnowszego dzieła. Poziom kolekcjonerstwa jest równie wysoki, wyjątkowy zegarek staje się nie tylko dobrem materialnym, ale również sentymentalnym – dzięki wkładowi i zaangażowaniu w jego kreowanie.

 

VeAre One Vostok Europe

 

VEareONE 2020 oraz 2021 – jak wyglądały poprzednie edycje?

Pierwsza edycja to istny pokaz zgodności wszystkich fanów marki, którzy pomimo względnie innych preferencji byli dla siebie niezwykle przyjacielscy w internetowych dyskusjach podczas tworzenia projektu. Model VEareONE 2020 powstał na kopercie należącej do kolekcji Anchar. Model ma średnicę 48mm, a tworzywem z którego go wykonano jest ultralekki tytan. Klasa wodoszczelności to wybitne 20 ATM, dodatkowo na pokładzie znajdziemy takie funkcje jak multialarm oraz chronograf. Pierwsza edycja stała się limitacją dostępną w ilości 599 sztuk. Rok później, podczas kolejnej edycji efekt końcowy zaskoczył wszystkich. Zegarek oparty na kopercie z kolekcji Lunokhod ujrzał światło dzienne w dwóch wariantach kolorystycznych, co więcej dostępny był w kilku opcjach, wraz z wymiennymi paskami i akcesoriami w różnych kolorach i wykonanych z różnych materiałów. Tutaj wodoszczelność sięgnęła zawrotnych 30 ATM, a zegarek wyprzedał się w mgnieniu oka. Limitacja tego zegarka to 399 sztuk na kolor, czyli łącznie 798 zegarków. Dzisiaj w trakcie trwania nowej edycji projektu jesteśmy bardzo ciekawi efektu finalnego. Mamy nadzieję, że i tym razem otrzymamy sporo niespodzianek, a wspólnie dokonany wybór zrodzi niezwykle oryginalny i wyjątkowy czasomierz.

 

 Vostok Europe VEareONE YM8J-510H434 VeareOne    Vostok Europe VEareONE PX84-620H659

Etykiety