Loading

Targi GoldExpo 2022

Wydawać się może, że zeszłoroczne targi GoldExpo były wspaniałym wydarzeniem, pomimo tego iż pandemia groziła całemu przedsięwzięciu. Za nami kolejna odsłona prestiżowych wystaw i pokazów, która wypadła wręcz wyśmienicie pobijając organizacyjne największe imprezy branżowe europy. Najważniejszym faktem jest to, że firmy zegarkowe stają się coraz mocniejszym akcentem na tego typu wydarzeniach i wyraźnie zostawiają po sobie ślad.

 

Targi

 

GoldExpo Warszawa 2022

Czym są targi GoldExpo? To wydarzenie dedykowane zwłaszcza branży złotniczo-jubilerskiej. Cele są proste i mają służyć budowaniu relacji pomiędzy firmami i potencjalnymi kontrahentami. Zadaniem środowiska złotniczo-jubilerskiego jest tworzenie jedności w branży i stały jej rozwój, zdobywanie wieloletnich zwolenników oraz reprezentowanie produktów i znanych ludzi, szczególnie gdy mowa o typowo polskich przedsięwzięciach. Targi te to również wiele ciekawych prezentacji trendów modowych w biżuterii oraz pokaz systemów technologicznych i produkcyjnych. Dostępna jest również bogata oferta warsztatowa dla wszystkich uczestników szkoleń i seminariów branżowych. GoldExpo Warszawa 2022 odbyły się zaledwie kilka dni temu (29.09-01.10) i zebrały ponad 8200 zwiedzających, którzy mogli podziwiać blisko 320 wystawców na trzech ogromnych halach wystawienniczych!

 

Zegarkowe 5 minut

Ogromne targi nastawione stricte na branżę złotniczo-jublilerską jeszcze do niedawna nie gościły na swoich salach zbyt wielu zegarkowych brandów. Oczywiście nawiązań zegarmistrzowskich nigdy nie brakowało, ale tyczyło się to głównie prestiżowych, ręcznych wyrobów mających ogromną wartość. Teraz coraz częściej zobaczyć możemy bliżej znane nam marki, a targi GoldExpo 2022 pokazały, że mogą one skraść show i zagarnąć dla siebie spory kawałek przysłowiowego tortu.
1. Orient Star z pełnym portfolio
Na warszawskich targach GoldExpo 2022 znalazło się miejsce dla stoiska marki Orient Star, która zaprezentowała swoje zegarki w sposób niezwykle profesjonalny. Pełne portfolio prestiżowej odnogi marki Orient zaprezentowano w chronologicznie ułożonych gablotach z dostępem do sporej ilości ilustrowanych katalogów z czytelną i miłą w odbiorze treścią.
2. Skandynawski przypływ
Dużym zaskoczeniem były również wystawy takich brandów jak Obaku Denmark oraz Strand Denmark. Duński producent modowych zegarków pokazał kunszt swoich dokonań prezentując najważniejsze modele w swoich kolekcjach ubrane w przepiękną skandynawską otoczkę. Profesjonalna obsługa z miłą chęcią prezentowała swoje produkty i opowiadała o nich z wielką pasją, nawiązując do skandynawskiej kultury i tradycji.

 

Targi Expo

 

Aviator – Wielka premiera

Zdecydowanym faworytem do zegarkowego wydarzenia targów GoldExpo 2022 stał się Aviator wraz z prezentacją swojego nowego modelu wydanego specjalnie na polski rynek. Szwajcarski brand zegarków Swiss Made Aviator stworzył już jeden "polski" zegarek. Oczywiście mowa tutaj o modelu Aviator Swiss Made Douglas Polish Edition Day-Date 2021. Zeszłoroczna edycja zegarka wzbudziła sporo entuzjazmu i spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem, więc nie dziwi fakt iż Szwajcarski brand postanowił pójść krok naprzód. Tegoroczna propozycja jest jeszcze bardziej wyjątkowa i to pod każdym możliwym względem. Zegarek to Skeleton, twór na bazie znanego już dobrze modelu Douglas, którego inspiracją jest oczywiście lotnictwo i ogólno pojęta awiacja. Prezentację rozpoczął CEO Ivan Castro Garcia, a to co działo się potem przyprawia o ciarki na skórze. Zegarek ukazano oglądającym niemalże z każdej możliwej strony, opowiedziano o jego historii oraz historii polskiego lotnictwa, któremu złożono ogromny hołd i wyrazy szacunki. Jak tylko będziemy mogli napisać na ten temat więcej niezwłocznie to zrobimy! Wyczekujcie cierpliwie, a tymczasem możecie sprawdzać ofertę na wspaniałe zegarki męskie oraz damskie od marki Aviator.

 

Targi

 

Mocne zakończenie z Marcinem Tyburą

Atrakcją nie do przegapienia okazało się spotkanie z wyjątkowym i znanym człowiekiem – chodzi tutaj oczywiście o ambasadora marki Vostok Europe Marcina Tybur Tyburskiego. Odbyła się ona 30 września i dawała możliwość przybicia piątki z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fighterów UFC. Była to również idealna okazja do świętowania rocznicy premiery jego zegarka o nazwie Vostok Europe ‘Tybur’, który ukazał się właśnie na zeszłorocznych targach GoldExpo. Spotkać mogliśmy również takie osobistości jak znany wszystkim komentator i prezenter Mateusz Borek, prowadzący mini wywiad z zawodnikiem mieszanych sztuk walk. Vostok oznajmił kontynuację współpracy z Tyburskim, rzucił cień szansy na nowe kolaboracyjne projekty oraz zagwarantował pełne wsparcie polskiego sportu. Szanujemy i kibicujemy!

 

Targi

Etykiety