Loading

Męskie zegarki Ice Watch - idealne na basen i nie tylko!

Witajcie! Zegarki Ice Watch to belgijska produkcja zegarków modowych, które odznaczają się swoim wyglądem. Jednolita budowa łącząca pasek z kopertą stała się hitem, który pokochał cały zegarkowy świat. Mnogość wariantów kolorystycznych i uniwersalna forma sprawiają, że każdy może nabyć model dopasowany pod swój styl, charakter i preferencje – to klucz do sukcesu, który przez lata pielęgnowany był przez ten brand. Czasomierze sportowe, które nadają się idealnie na basen, wakacyjne kąpiele w morzu, ale nie tylko! – Ice Watch to doskonałe zegarki na co dzień, wygodne i pełne żywych kolorów. Dziś przybliżymy nieco markę oraz pokażemy Wam kilka ciekawych propozycji męskich zegarków… Zapraszamy do lektury!

 

Ice Watch

 

Oblicze marki Ice Watch

Marka Ice Watch przez długi okres czasu nazywana była małym dzieckiem wielkiej branży zegarmistrzowskiej. Firma powstała w roku 2007 za sprawą Jean-Pierre Lutgena. Przedsiębiorstwo należy obecnie do spółki TKS S.A od której stale otrzymuje mocne wsparcie. Firma wykorzystała potencjał i w krótkim czasie stała się wielką rozpoznawalną marką w branży czasomierzy. Zawdzięczają swój sukces sprawnemu procesowi produkcji. Dział projektowania dopieszcza niemalże każdy tworzony element, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczany jest czas potrzebny do stworzenia gotowego produktu. Firma bazuje na sprawdzonych i łatwo dostępnych rozwiązaniach. Design, projekt oraz finalny montaż odbywa się w Belgii – komponenty takie jak koperta z paskiem, szkiełko mineralne, zapięcia produkowane są przy współpracy z Chińskimi fabrykami, w których kontrola jakości stoi na wysokim poziomie. Ice Watch w swoich zegarkach montuje klasyczny i znany wszystkim mechanizm kwarcowy Miyota – rozwiązanie tanie i dobre jakościowo, więc możecie być spokojni. W kwestii ogólnego odbioru towary te charakteryzuje naprawdę wysoka jakość i klasa wykonania. Dzięki komponentom zza oceanu oraz tanim rozwiązaniom otrzymujemy produkt godny polecenia za bardzo rozsądną kwotę.

 

Ice watch

 

Męska odsłona sportowych zegarków Ice Watch

Męskie zegarki Ice Watch to świeże spojrzenie na politykę oraz ideały firmy. Dotychczas damskie zegarki znacząco dominowały w portfolio belgijskiego producenta. Zachowana została forma sportowego paska połączonego z kopertą oraz charakterystycznego układu tarczy, różniącego się względem poszczególnych modeli dodatkami i funkcjami. Zegarki Ice Watch sprawdzą się świetnie podczas uprawiania różnorakiego sportu, szczególnie komfortowe mogą okazać się na basenie, ich wodoszczelność stoi na poziomie 10 ATM więc nie musimy bać się o uszkodzenie sprzętu. Dodatkowo są bardzo lekkie i ergonomiczne, a faktura materiałów nie drażni skóry sprawiając przy tym sporo dyskomfortu. Kolorystycznie jest jak na Ice Watch’a przystało – po prostu kolorowo!

Modelem wartym uwagi w obecnym sezonie jest "czerwone Ferrari" w kolekcji, model Ice Watch 014950, będący prawdziwą bestią przykuwającą wzrok. Projekt tarczy jest bardzo dobrze wykonany, pomimo dużej ilości elementów zegarek jest niezwykle czytelny, indeksy liniowe są stonowane i idealnie tworzą barierę między elegancją, a kiczem. Zegarek posiada chronograf z trzema sub-tarczami, dwie z nich są czerwone, jedna czarna. Jaskrawe elementy wraz z neonowymi wskazówkami wieńczą dzieło i podkręcają tempo. Na pokładzie znajdziemy również dzienny datownik.

Kolejny model to Ice Watch 018946 i jest to propozycja dla jeszcze odważniejszych miłośników stylowego sportu. Jaskrawy, pełny wigoru zegarek z prostą tarczą bez zbędnych dodatków. Oko cieszy stonowana czerwień oraz żółta wskazówka sekundnika. Szerokość klasycznie 42 mm dla koperty o okrągłym kształcie.

Nieco mniej odważną, ale równie ciekawą opcją jest bliźniaczy model 018948, charakteryzujący się kolorystyką bardziej "klasyczną". Czerń miesza się z fioletem dając całkiem udaną mieszankę, zegarek spokojnie nada się do noszenia również na co dzień, nie stając się przy tym ciężarem dla naszych stylizacji.

Kolejny model Ice Watch 017597, również prosty bez dodatkowych funkcji jak poprzednicy – budowa ta sama, ale w tym wypadku designerzy postawili na tarczę utrzymaną w szarym odcieniu ze wzorem typu ‘camo’, inaczej nazywanym "moro". Czarny pasek, jaskrawe indeksy i tarcze – pozycja bardzo ciekawa i zdecydowanie doskonały wybór tego lata! Tego typu zegarków znajdziecie jeszcze sporo w kolekcji Ice Watch i polecamy się z nią zapoznać – aby nie pominąć interesujących wariantów.

Wybiegając nieco poza klasyczną budowę Ice Watch’a, bardzo ciekawą, letnią propozycją będzie również model Ice Watch Ice Sixty Nine 019544 – model ten to konstrukcja typu "diver" z osobną kopertą i bardzo ciekawym czarnym, perforowanym paskiem. Jasno szare indeksy na pierścieniu tworzą efekt płynnego przejścia do czytelnych białych cyferek i indeksów czarnej tarczy. Zegarek zasilany jest za pomocą mechanizmu solarnego – Solar Power. Bardzo fajnym akcentem jest również wskazówka sekundnika oraz koronka – mają one neonowy pomarańczowy kolor i stanowią swoiste ożywienie prostego pomysł na czasomierz.

Kończąc na dziś, mamy nadzieję iż belgijski producent w swoich kolekcjach zacznie umieszczać coraz więcej męskich zegarków – bo wychodzi im to całkiem nieźle! Do zobaczenia…

 

 

Etykiety