Loading

Guess dla kobiet walczących z rakiem piersi!

Zegarki Guess to fantastyczne, modowe produkty, które stały się ikoną piękna i współczesnej mody. Firma stawia przed sobą wielkie cele i wspiera wiele społecznych akcji sięgających poza branżę zegarmistrzowską. Dzisiaj Guess wspiera kobiety w walce o zdrowie – już od ponad 10 lat brand ten wraz z fundacją „The Get in Touch” pomaga kobietom w świadomym podjęciu decyzji o badaniach, aby odpowiednio troszczyć się o własne bezpieczeństwo i żyć w zgodzie z własnym ciałem. Inicjatywa jest kluczowa i ma bardzo szerokie grono odbiorców na całym świecie – jesteście ciekawi szczegółów? Zostańcie z nami, miłej lektury…

 

Guess Pani z kwiatkiem

 

Kobieta – Zdrowie – Guess

Na wstępie warto wspomnieć, iż początkowo ten jakże szlachetny pomysł nie miał przyjemnego startu. Wszystko odbyło się za sprawą założycielki marki M. A. Wasil, której zdiagnozowano raka piersi. Był to krok do rozpoczęcia wielkiej akcji pomocy kobietom w zwiększaniu świadomości w kontekście badań swojego ciała. Współpraca z fundacją "The Get In Touch" przerodziła się w ogromny projekt, w którym zaangażowani byli najlepsi światowi lekarze specjaliści – tak powstała aplikacja Daisy Wheel. Co przyniosła ta innowacyjna apka? Dzięki niej każda kobieta otrzymała pomoc w przeprowadzeniu samobadania prawidłowo, poprawnie w celu wstępnej diagnozy – jednocześnie stale zwiększając świadomość jak istotne i kluczowe są cykliczne i rutynowe badania. Aplikacja Daisy Wheel ukazuje w ośmiu prostych krokach jak poprawnie wykonać samobadanie. Posiada ona również zaimplementowany kalendarz, który ma przypominać o terminie następnej kontroli zdrowia. Apka dostępna jest już w ponad 9 językach! Idea słuszna i niezaprzeczalnie genialna została bardzo pozytywnie odebrana przez społeczność. Aplikacja przyczynia się do ratowania kobiecego zdrowia, a także i życia. Sukces projektu miały zagwarantować dwa podstawowe filary – łatwa dostępność do aplikacji oraz jej pełna zawartość dostępna bez konieczności wykupywania dodatkowych abonamentów za usługę. Aplikacja zaczęła cieszyć się ogromną popularnością, wzmożone zostały kontrole treści jakie zawierała, a także sukcesywnie wprowadzano aktualizacje. Walka z chorobą i samokontrola stały się niezwykle proste.

 

Guess rak piersi

 

 

Odwzajemniona miłość

Guess posiada w swoim portfolio wiele ciekawych modeli damskich zegarków, które potrafią prawdziwie zachwycić i cieszyć oko. Znajdziemy tutaj modele na pasku, a także na bransolecie – w wielu odcieniach i oraz wzorach. Znaczna część kolekcji to zegarki kwarcowe, będące niezawodnymi przyjaciółmi w mierzeniu czasu. Marka powstała w roku 1983 i od tego czasu design jest rozpoznawalny niemalże w każdym zakątku świata. Kreatywność i szczerość w swojej pracy przekłada się na produkcję rewelacyjnych czasomierzy, które porywają za sobą wiele kobiecych serc. To właśnie inspiracja kobietą i jej nieustającą urodą spowodowała, że Panie tak bardzo pokochały ten brand. Zaangażowanie w projekty mające chronić zdrowie, niesienie pomocy w sytuacjach podbramkowych stało się priorytetem firmy i jej założycielki, która pomimo własnych ciężkich doświadczeń, niesie nadzieję dla innych. „Kobiecy punkt widzenia od samego początku był wpisany w nasze DNA, dlatego wspieramy fundację The Get In Touch. Jest to nasza kluczowa inicjatywa społeczna”. Są to właśnie słowa samej Mary Ann Wasil, która pragnie uświadamiać kobiety na całym świecie jak cenne jest ich życie i zdrowie.

 

Guess – zegarki od serca

Biżuteryjne dodatki, jakimi są zegarki marki Guess stały się istnym pomnikiem dedykowanym każdej kobiecie, która musi w swoim życiu podejmować się ogromnych wyzwań. Nie chodzi tutaj o modele zawodowe, a zwykłe życiowe sytuacje. Guess pragnie uchonorować kobiety walczące z rakiem piersi, ale nie tylko – również tych dotkniętych innymi chorobami współczesnego świata. Dzięki temu powstała nowa kolekcja (na razie limitowana) „Sparkling and Sporting Pink” – pieniążki zebrane ze sprzedaży podległych czasomierzy w całości przekazywane są do wspomnianej fundacji, która wspiera udostępnianie proedukacyjnych lekcji samokontroli i samobadania. Budżet przeznaczany jest również na rozwój aplikacji oraz pomoc dla ciężko chorych dziewczynek na całym świecie. Czasami niestety musi nas dotknąć coś przykrego (lub kogoś z naszych bliskich), aby przestać patrzeć jedynie na samego siebie i dbać wyłącznie o własny interes. Guess przypomina, że powinniśmy łączyć siły i wspólnie, jedną społecznością walczyć z trudami codzienności. Samemu ciężko jest walczyć o lepsze jutro, razem wspólnymi siłami można zdziałać znacznie więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją zegarków damskich Guess. Dzięki, że jesteście z nami!
 

 

Guess reklama

Etykiety