Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 1
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki Nixon

Filtruj listę produktów

Nixon to marka z ponad 20 letnią obecnością w świecie czasomierzy. Powstała w Stanach Zjednoczonych i to tam rozwinęła skrzydła zanim trafiła na europejski rynek. Kalifornijski styl, tętniące życiem dzielnice z Los Angeles na czele sprawiły, iż twórcy marki skierowali swoje produkty w stronę młodych, energicznych ludzi.

W ciągu tych kilkudziesięciu lat Nixon stale się rozwijał i udoskonalał parametry oraz design swoich zegarków tak, aby zadowolić coraz bardziej wymagających i świadomych konsumentów. Niesłabnące zainteresowanie produktami spod tego logo dowodzi, iż cel został osiągnięty. Choć firma ma na swoim koncie produkcje rożnych akcesoriów np. słuchawek to niezaprzeczalnie nazwa Nixon kojarzy się głównie z zegarkami.

Inspiracją do stworzenia marki był fakt, iż jeden z założycieli chciał kupić sobie zegarek, ale nie mógł nigdzie znaleźć czasomierza, który odzwierciedlałby jego indywidualizm. Wraz ze znajomym poszukał inwestorów i stworzył własną kolekcje, na którą składało się siedem modeli. Po dziś dzień Nixon wyraża przekonanie, iż nawet tak mały przedmiot jak zegarek może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo.

Celem twórców marki było obudzenie w młodych ludziach kreatywności, chęci tworzenia, projektowania i realizowania swoich pomysłów. Dawniej zegarki naręczne kojarzyły się z "odświętnym" stylem, były często dopełnieniem eleganckiego stroju. Chad DiNenn i Andy Laats zaobserwowali rosnące zapotrzebowanie na zegarki mniej formalne, a nadające się do codziennego noszenia.

Obserwując dzisiejszy design zegarków Nixon nie mamy wątpliwości, iż prezentują one segment zegarków casualowych, które doskonale sprawdzą się w codziennych warunkach oraz będą  pasowały do niezobowiązującego ubioru.

W portfolio marki znajdują się zegarki na pasku oraz zegarki na bransolecie. Tradycyjne, o analogowym odczycie, jak i te elektroniczne. Wszystkie modele wyposażono w mechanizm kwarcowy. Nixon w swoich produktach oferuje wysokiej jakości materiały. Wodoszczelność klasyfikuje się na poziomie co najmniej 50 WR. Stosowanie odpowiednich komponentów i znajomość sztuki zegarmistrzowskiej sprawiają, że zegarek tej marki będzie służył użytkownikowi kilka lub kilkanaście lat.

Wszystkie oferowane modele pochodzą z oficjalnej dystrybucji i są objęte 2 letnią gwarancją producenta.

Cena: 353.00 zł 297.00 zł