Loading

TYBUR – Nowa limitacja zegarka Vostok Europe

Vostok Europe swoją polityką oraz designem, pragnie sprawić że widząc zegarek z ich kolekcji będziemy mieć świadomość posiadania niezawodnego urządzenia. Marka idealnie dobiera sobie ambasadorów o czym już wielokrotnie wspominaliśmy, a ich wizerunek jest bardzo przejrzysty i szczery. Niezależnie czy wybierzemy model, który na swoim nadgarstku nosi najsilniejszy człowiek świata BIG-Z, czy największy pilot akrobacyjny na świecie Jugris Kairys, będziemy zadowolenie i w pełni usatysfakcjonowani zakupem. Vostok przygotował również limitację z polskim akcentem – dotyczy ona modelu dedykowanemu Marcinowi Tyburze, jednemu z najlepszych pięściarzy i wojowników oktagonu. Poznajcie model "Tybur"!

 

Front Certyfikatu Tybur

 

Polak w UFC – Marcin Tybura

Ambasadorem marki Vostok Europe od kilku lat pozostaje Marcin Tybura. Nazwisko, o którym pisaliśmy już na naszym blogu – a przede wszystkim świetny wojownik MMA biorący czynny udział w walkach federacji UFC. Cieszy nas to niezmiernie, gdyż UFC jest prestiżową organizacją sportową, zrzeszającą najlepszych wojowników z całego świata. Marcin posiada ogromny dorobek jeśli chodzi o sztuki walk mieszanych. Jego bilans to 22 walki wygrane, z czego 9 przez nokaut, a 6 przez poddanie! Na koncie ma zaledwie 6 porażek. W kilku wywiadach Marcin oznajmił, że jego przygoda ze sportem rozpoczęła się w 2006 roku, po tym jak w ten sport wciągnął go przyjaciel. Później pojawiła się silna potrzeba rywalizacji i tak przez turniej M-1, mistrzostwa kraju i międzynarodowe eventy został zauważony i zaproszony do pokazania swoich sił w UFC. W ostatnich pięciu walkach odnosił zwycięstwo, dwie ostatnie zakończył przed czasem przez ciosy w parterze (TKO). Teraz przed nim wielki sprawdzian i walka z Aleksandrem Wołkowem, która odbędzie się 30.10.2021 roku!

 

Marcin Tybura podas walki

 

TYBUR – limitacja zegarka Vostok Europe

Dziś na blat weźmiemy nowy zegarek z limitowanej edycji – Vostok Europe N-1 Rocket 6S21-225A436. Zyskał on nazwę "Tybur", co oczywiście odnosi się bezpośrednio do zawodnika UFC Marcina Tybury. Czas powstawania zegarka wraz z jego prototypem zajął ponad 3 miesiące. Koperta wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej i choć na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie okrągłej, tak naprawdę posiada dwanaście kątów. Pasek zegarka wykonany został z bardzo elastycznego tworzywa sztucznego przypominającego gumę. Wodoszczelność zegarka stoi na bardzo wysokim poziomie i jak to Vostok zdążył nas już przyzwyczaić wynosi aż 20ATM. Za wysoką dokładność odpowiada niezawodny i bardzo dobry mechanizm kwarcowy. Dodatkowo zegarek został wyposażony w funkcję chronografu, która może być bardzo przydatna podczas ćwiczeń, treningów interwałowych oraz jako narzędzie do precyzyjnego odmierzania czasu. Na tarczy zegarka na godzinie 6 umieszczono logotyp niedźwiedzia oraz podpis Marcina Tybury – niedźwiedź jest jego znakiem rozpoznawczym. Na deklu, również na tle potężnego i groźnego niedźwiedzia wygrawerowano numer limitacji.

Szkiełko tym razem wykonano w najnowszej technologii, jest to materiał mineralny posiadający wyjątkową odporność na zbicia, co sprawia że cała konstrukcja jest praktycznie niezniszczalna. Szerokość koperty wynosi 46 mm, co sprawia że zegarek staje się dobrym wyborem dla dużych męskich rąk. W zestawie z zegarkiem otrzymujemy certyfikat autentyczności oraz czapkę z logotypem Vostok Europe Tybur! Ten typowo męski zegarek Vostok został wypuszczony w limitacji składającej się łącznie z 267 sztuk, co jest oczywistym nawiązaniem do zbliżającej się gali UFC sygnowanej właśnie numerem 267.

 

Zegarek Tybur Vostok

 

 

Vostok UFC

Etykiety