Loading

Zegarki męskie Strand

Duńska marka Strand jest nowością na rynku. Produkty z tą nazwą na tarczy są sub-marką znanej i cenionej firmy Obaku, zatem decydując się na zakup zegarka tej marki, kupujemy produkt twórców z bogatym doświadczeniem w tworzeniu czasomierzy.
Strand w języku Danii oznacza ‘plażę’, czyli to co nam się dobrze kojarzy i przywodzi na myśl miłe, beztroskie, letnie chwile.

Firma Strand tworzy zegarki dla mężczyzn, którzy cenią tradycyjny, dość minimalistyczny design. Na próżno szukać w czasomierzach tej marki szokujących, ekstrawaganckich zdobień.
Wszystkie zegarki z męskiej kolekcji wyposażono w niezwykle komfortowe bransolety, które można samodzielnie regulować bez użycia specjalistycznych narzędzi.
Kolorystyka męskich zegarków Strand bazuje na stonowanych odcieniach srebra, czerni, bieli i granatu.
Całość asortymentu podzielono na trzy kolekcje. W pierwszej z nich tj. serii Hudson znajdują się proste, klasyczne zegarki, bez dodatkowych funkcji. Z kolei kolekcje Caspian i Beaufort oferują zegarki wyposażone w analogowy datownik w dwóch wariantach stylistycznych.

Kolejną zaletą zegarków Strand jest stosunkowo niska cena za wysoką jakość. Za mniej niż 200 zł otrzymujemy dobry zegarek z japońskim mechanizmem kwarcowym, cenionych producentów takich jak Citizen czy Seiko. Do ochrony tarczy wykorzystuje się szkło mineralne, a wodoszczelność zegarków wynosi 30 WR, co zezwala na przypadkowy kontakt z wodą.

Oferta męskich zegarków Strand zawiera kilkanaście zegarków, ale asortyment stale się powiększa o kolejne modele, zatem warto na bieżąco obserwować naszą stronę.

Jak wszystkie marki oferowane w naszym serwisie zegarki Strand objęte są dwuletnią gwarancją producenta.
 

Brak wyników wyszukiwania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Prosimy zmienić wybrane opcje wyszukiwania.