Loading

Duńskie zegarki STRAND

Wprowadzanie do oferty nowych kolekcji, a w szczególności nowej marki zawsze przysparza nam sporo emocji, oczywiście wyłącznie tych pozytywnych. Zawsze staramy się przebierać w tym co najlepsze i najmodniejsze, a widok świeżutkich czasomierzy zawsze powoduje uśmiech na naszych twarzach – jest też powodem do wielu dyskusji i przemyśleń, wszak zdań w danym temacie tyle ile ludzi. Producent Obaku zainspirowany niezwykle pięknym wybrzeżem Danii, z dumą przedstawia nam markę "Strand Denmark".

 

Strand Logo

 

Woda, piasek… plaża

"Strand" w języku duńskim oznacza właśnie plażę. Producent pięknie opisuje nowe modele przypisując im piękno, czystość i spokój płynący z duńskiego wybrzeża, a całość utkana została w rdzeniu Strand. Nie sposób się z tym nie zgodzić, czasomierze Strand są bardzo przyjemne w odbiorze wizualnym, wręcz można by rzec, że wprowadzają pewien spokój i ład, szczególnie jeśli pomyślimy o naszych codziennych stylizacjach. Firma Obaku produkuje od wielu lat czasmomierze dla pań jak i dla panów, dlatego i w tym przypadku zdecydowała się skierować swoją ofertę do obu płci. Znajdziemy tu klasyczny podział na zegarki damskie oraz oczywiście męskie.

 

Strand plaża z wybrzeżem

 

Lecimy dalej… wydaje nam się, że Obaku ma łeb na karku i odpowiednich ludzi od marketingu, bo opisy mają iście poetyckie i wpadające w ucho i głowę. Wybrzeże Danii jest bardzo różnorodne względem swojej linii brzegowej o długości ponad 7000 km. Strand uosabia rozbijające się fale, wiatry unoszące się nad piaszczystymi plażami i ludźmi, którzy nieustannie wędrują po jej długości i szerokości.

 

Zegarek Strand

 

Łącząc wszystkie te zalety możemy pochwalić się posiadaniem w ofercie unikatowych, kolorowych oraz chwytających za serce i duszę tarcz, które zgadzamy się w stu procentach oddają urok i harmonię spaceru po Strandzie.

 

Specyfikacja zegarków Strand

Koperty

Koperty w zegarkach Strand Denmark zostały wykonane ze stopu metali powlekanych specjalnymi powłokami stworzonymi z metali szlachetnych metodą platerowania jonowego. Ważny jest fakt, że nie zawierają niklu, a dodatkowym atutem z pewnością jest wykorzystanie stali szlachetnej do produkcji dekli.

Mechanizmy

Mechanizmy w zegarkach Strand Denmark to systemy kwarcowe japońskich producentów takich jak Seiko i Citizen. Kolejnym atutem nowej marki jest fakt, iż baterie wykorzystywane w Strandach są przyjazne dla środowiska, a są to produkty znanych potentatów jak Sony, Maxwell oraz Seizaiken (nie zawierają one rtęci ani ołowiu). Obaku potwierdza, że mechanizmy będą również działać przy zastosowaniu zwykłych baterii.

Tarcze

Modeli jest dosyć sporo oraz technik wykonania tarcz, wszystkie są naprawdę imponujące zarówno pod kątem designu, jak i jakości wykorzystanych materiałów. Na spory plus można uznać fakt, iż w wybranych modelach zegarków Strand Denmark doświadczymy tarcz pokrytych prawdziwą masą perłową.

Szkła

W zegarkach Strand Denmark zostały użyte najwyższej jakości szkła mineralne, które są bardzo odporne na stłuczenia, a ich krystaliczność stoi na najwyższym poziomie.

 

Zegarki Strand by Obaku na ręku

 

Wodoszczelność

Pod kątem wodoszczelności, w zegarkach Strand Denmark uświadczymy klasycznej protekcji odpowiadającej zegarkom modowym i lekkim konstrukcjom, co oznacza, że czasomierze odporne są na mycie rąk, deszcz oraz lekkie zachlapania (30M/3ATM).

 

 

 

Co w zestawie?

W zestawie klasycznie znajdziemy oryginalne pudełko producenta Strand Denmark, torbę prezentową z logo marki, instrukcję obsługi oraz gwarancję oficjalnego dystrybutora… no i oczywiście wybrany przez nas duński zegarek!

 

Opakowanie na zegarek Strand

Etykiety