Loading
21
Casio G-Shock GWR-B1000-1A1ER Gravitymaster

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Męski zegarek GWR-B1000-1A1ER Gravitymaster z serii Casio G-Shock marki Casio to połączenie smaku oraz ciekawych funkcji. Pokazana metodą analogową aktualna godzina jest czytelna i prosta do odczytania. Koperta szeroka jest na 46.4 mm oraz ma grubość 16.9 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem.

Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem oferującym rozmaite produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania oraz zamiłowanie do pionierskich technologii dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio tworzy zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji czy zastosowań.

Zegarki G-Shock Gravitymaster to rewelacyjne narzędzia do zadań specjalnych. Klasa wodoszczelności wynosi 20ATM, a wzmocniona struktura gwarantuje wytrwałość na wysokie wstrząsy i silne uderzenia. Seria polecana jest w szczególności do entuzjastów sportów wyczynowych oraz nurków. Niezależnie, czy znajdziesz się na niebotycznych wysokościach, czy w ciemnych głębinach, Gravitymaster nie zawiedzie, nigdy! Część modeli została wyposażona w zawór helowy, który umożliwia wyrównanie stosunków ciśnień.

Smartwatch - zastosowanie nowoczesnej technologii Smart powoduje, że zegarek ten ma znacznie więcej możliwości niż przeciętny czasomierz, wszystko dzięki integracji z telefonem. Po zainstalowaniu aplikacji dostarczanej przez producenta w smartphonie mamy do dyspozycji dodatkowe funkcje zegarka. W zegarku GWR-B1000-1A1ER Gravitymaster zastosowano mechanizm solarny zasilany jakimkolwiek źródłem światła.

System wstrząsoodporny umożliwia bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki temu masz pewność, że zegarek nie zostanie zniszczony nawet w trudnych,ekstremalnych sytuacjach. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Karbonowa koperta zastosowana w tym modelu to bez wątpienia wyróżnik na rynku oraz pewność wysokiej odporności i długowieczności konstrukcji.

Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Wysokiej jakości szkiełko szafirowe odporne jest na uszkodzenia. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wyznaczonej porze.

Zegarek posiada powłokę świetlną, której efektem jest długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. Bardzo wysoka klasa wodoszczelność WR 200 pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Dzięki zastosowaniu synchronizacji czasu za pomocą fal radiowych, zegarek ten zawsze będzie pokazywał zgodny odczyt z jednym z wzorcowych zegarów atomowych.

Posiada funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie. Odczyt dwóch różnych czasów np. z dwóch stref czasowych możliwy dzięki wbudowanej funkcji podwójnego czasu. Funkcja Wave Ceptor umożliwia synchronizację dzięki której zegarek sam dostosowuje się względem wzorcowego zegara atomowego - zegarek zawsze będzie pokazywał doskonały czas.

Wśród dodatkowych cech zegarka Casio GWR-B1000-1A1ER Gravitymaster można wymienić bluetooth z pomocą którego sparujemy zegarek z telefonem.

Do zegarka oczywiście dodawane jest oryginalne opakowanie producenta. Model ten objęty jest trzyletnią gwarancją producenta z opcją przedłużenia o dodatkowe trzy lata.

Podobne do tego produktu

 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio G-Shock
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: GWR-B1000-1A1ER Gravitymaster
System antywstrząsowy
System antywstrząsowy: Tak
Zapewnia bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki temu masz pewność, że zegarek nie zostanie uszkodzony nawet w trudnych sytuacjach.
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4549526216190
Podwójny czas
Podwójny czas: Tak
Jednoczesne wskazanie dwóch różnych czasów, np. z dwóch stref czasowych.
Wskaznik baterii
Wskaznik baterii: Tak
Lokalizacja telefonu
Lokalizacja telefonu: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 22
(wartość wyrażona w cm)
Bateria
Bateria: ctl920
Tryb samolotowy
Tryb samolotowy: Tak
Smart Access
Smart Access: Tak
Sterowanie funkcjami obrotową koronką
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Funkcja Hand Moving
Funkcja Hand Moving: Tak
Funkcja ta Ustawia wskazówki tak aby wskazania wyświetlacza były bardziej widoczne.
Automatyczna korekcja wskazówek
Automatyczna korekcja wskazówek: Tak
Automatyczna korekcja wskazówek sprawdza pozycję wyjściową wskazówek co godzinę i ustawia je prawidłowo jeżeli zachodzi taka potrzeba poprzez przestawienie wywołane wstrząsem lub używając cewki magnetycznej.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 46.4
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16.9
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 3099.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje