Loading

Vector SMART – zdrowie, moda, technologia

Witajcie! Jak zapewne zauważyliście, ostatnio wprowadzamy do oferty całkiem sporo nowości. Tym razem odskakujemy od klasyki i podążamy wraz z rozwojem technologii i mody płynącej z urządzeń smart oraz ich funkcji, które pokochało już tysiące użytkowników. Mowa o nowej marce Vector SMART – oferującej bogactwo funkcjonalności, rozwiązań technologicznych przy jednoczesnym zachowaniu niskiej i racjonalnej ceny. Poznajcie Vector SMART – zapraszamy!

 

Vector Smart

 

Vectorowa bardzo wydajna bateria

Czas ładowania smartwatcha wynosi około 2,5 godzin. Ładowanie jest możliwe dzięki sprytnej i wygodnej ładowarce magnetycznej na USB. Czas pracy zegarka na jednym pełnym naładowaniu w zależności od użytkowania waha się od 5 do nawet 15 dni. Jest to wynik bardzo dobry, biorąc pod uwagę wielkość wyświetlacza. Na tle konkurencji ciężko cokolwiek Vectorowi zarzucić… sprawdza się doskonale.

 

 

Mierz temperaturę dzięki bardzo dokładnemu termometrowi

Vector Smart wyśle nam powiadomienie, gdy temperatura ciała się zmieni. Otrzymamy także alert w momencie, gdy nasza temperatura będzie zbyt wysoka lub zbyt niska. Pomiary dokonywane są w trybie automatycznym lub ręcznym dzięki wykorzystaniu sensora, który został umieszczony na tylnej części smartwatcha. Dokładność pomiaru temperatury wynosi do 0,2 stopnia Celsjusza.

Aplikacja i menu główne dostępne w języku polskim!

Wszystkie funkcje, menu oraz obsługa aplikacji Hit Fit Pro odbywa się w języku polskim. Dołączone do zegarka, wszelkiego rodzaju dokumenty takie jak karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi również są w języku polskim.

 

 


Rozbudowany pulsometr

Dzięki sensorowi, który został umieszczony na tylnej części smartwatcha mamy możliwość dokonania pomiaru naszego pulsu. Podobnie jak przy pomiarze temperatury mamy do dyspozycji pomiary automatyczne i ręczne. Bieżące wyniki możemy oglądać na ekranie naszego zegarka, a pomiary historyczne na wyświetlaczu telefonu dzięki aplikacji Hit Fit Pro.

 

 

Aktualne powiadomienia i kontakty

Dyskrecja to pierwszy powód dla zakupu smartwatcha. Zerkaj jak na normalny zegarek, aby przeglądać smsy, powiadomienia i inne wiadomości. Szukanie smartfona w torebce często może zajmować zbyt dużo czasu, szczególnie przy niechcianych kontaktach – dzięki Vectorowi w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić kto do Ciebie dzwoni i w razie konieczności odrzucić połączenie. Jeśli to ktoś ważny, to trzeba szukać telefonu szybciutko, albo skorzystać z opcji wysłania smsa przez nasz zegarek!

 

 

Jakość snu na najwyższym poziomie

Dzięki wykorzystywaniu aplikacji Hit Fit Pro sprawdzisz jakość własnego snu – czyli długość trwania tak zwanego głębokiego i płytkiego snu oraz częstotliwość przebudzeń. Nie musisz martwić się także o komfort spania ze względu na konstrukcję zegarka, który waży zaledwie 35g i jest praktycznie niewyczuwalny na nadgarstku.

Monitoring serca

 

 

Dostęp do pełnej personalizacji

Trzy kluczowe elementy personalizacji jakie Vector smart udostępnia to:

I. Wybór koloru smartwatcha – do wyboru koperta w kolorze czarnym, różowym oraz złotym.

II. Wybór paska i speed change – jeśli dołączony do zestawu kolor, bądź materiał paska nie pasuje do wszystkich naszych stylizacji, możemy dobrać jeden z pięciu dodatkowych pasków jakie oferuje producent, lub zdecydować się na zakup całkiem innego modelu. Dodatkowo wymiana odbywa się w mgnieniu oka dzięki systemowi szybkiej zmiany, dzięki któremu montujemy i zdejmujemy pasek nawet jedną ręką, bez konieczności korzystania z dodatkowych sprzętów i narzędzi. Tylko w naszym sklepie możemy dać Ci gratis dodatkowy pasek, szczegóły promocji znajdują się w opisie odpowiedniego modelu.

III. W pamięci smartwatcha zapisano cztery przykładowe wzory naszych tarcz, które w dowolnej chwili można zmieniać. Ale to nie koniec, spokojnie! Jeśli to za mało – dzięki aplikacji Hit Fit Pro, będziesz mógł dowolnie personalizować obraz, znajdują się tam całe galerie tarcz zegarkowych. Jedna minuta i zmieniamy wyświetlacz jak chcemy.

Zegarek Smart

 

Hit Fit PRO – aplikacja Vector SMART

To właśnie dzięki specjalnej aplikacji Hit Fit Pro, która współpracuje z systemami iOS oraz Android możesz bez problemowo zyskać jeszcze więcej potrzebnych funkcji. Jedną z nich jest wspomniany wyżej dostęp do ponad 50 dodatkowych tarcz. Dzięki aplikacji udostępnione zostają także rozbudowane funkcje alarmu oraz budzika, możesz również otrzymywać powiadomienia o braku aktywności, a jeśli zagubisz gdzieś smartwatcha bez problemu odnajdziesz go dzięki funkcji "znajdź zegarek".

 

 

Podsumowując Vector SMART

Smartwatche Vector Smart to dobre zegarki oferujące bardzo dużo funkcji w niezwykle przystępnej cenie. Do kogo są kierowane? Do wszystkich osób, które aktywnie spędzają wolne chwile, ale również dla tych którzy chcą zawsze być dobrze zorganizowani. Pomoże on osobom, które kontrolują jakość swojego życia i własne zdrowie. Warto się więc zastanowić nad zakupem Vectora, ze względu na fakt iż są to superlekkie i dobrze wykonane czasomierze z bardzo aktualną funkcjonalnością wykorzystującą nowoczesną technologię. Dodatkowo mamy dla Was prezent w postaci kodu rabatowego na -10%! Kod działa praktycznie na wszystkich markach i modelach dostępnych w naszym asortymencie. Wystarczy wpisać "czytambloga" w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia i gotowe… do następnego!

 

Smart Vector

Etykiety