Loading

Damskie zegarki na lato? Gorąca i stylowa kolekcja Ice Watch!

Środek lata, gorące i upalne dni zachęcają do wyjścia z domu i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Marka Ice Watch od kilku lat nieustannie produkuje zegarki, które stały się niezwykle popularne. Oferowane kolekcje charakteryzują się stale modnymi kształtami, ale przede wszystkim lekkością nie tylko konstrukcyjną, ale także wizualną – co idealnie wkupuje się w letnie klimaty. Każda kobieta podąża za dobrym stylem, a ten w połączeniu z niezwykłą wygodą oferują nam czasomierze Ice Watch. Zapraszamy do lektury, z której dowiecie się nieco więcej samej marce i jej produktach.

 

Ice Watch na plaży z dziewczyną

 

Wygoda, nowoczesność, styl – Ice Watch!

Zegarki Ice Watch są produktami belgijskiego pochodzenia, stworzonymi z chęci dzielenia się dobrą zabawą. Już ponad 10 lat możemy obserwować stały wzrost popularności tych czasomierzy, z resztą całkiem zasłużony bowiem są one niezwykle przemyślane pod względem konstrukcji, a ich design i projekt stoi na bardzo wysokim poziomie. Wzornictwo jest kreatywne, potrafi być niezwykle proste, ale bardzo eleganckie. Niektóre modele zaś można nazwać wręcz prowokacyjnymi. Duża obszerna kolekcja pozwala na zdobycie bardzo szerokiego grona odbiorców, a wykorzystanie komponentów wysokiej jakości stawia firmę w bardzo dobrym świetle, szczególnie że mówimy o zegarkach za które nie zapłacimy zbyt wygórowanych pieniędzy. Marka stawia sobie za cel docieranie do grona młodych ludzi, tworząc nowoczesne czasomierze z ciekawym i alternatywnym wzornictwem. Nie jest to jednak jedyna grupa docelowa klientów – dla miłośniczek lubiących stonowane kolory znajdziemy bardzo subtelne jedno, bądź dwu kolorowe modele, a dla fanek szalonej zabawy zegarki mieniące się brokatem, z cyrkoniami, bądź kwiecistymi wzorami na tarczy.

 

Ice Watch Logo

 

Konstrukcja, rozmiary – charakterystyka modeli Ice Watch

Marka Ice Watch oferuje nam bardzo bogatą kolekcję czasomierzy damskich, które dostępne są w różnych wariantach gabarytowych. Ich konstrukcja jest praktycznie w każdym przypadku taka sama – mianowicie chodzi o połączenie koperty i paska w jedną, spójną całość. Dzięki zastosowaniu wysoce elastycznego, miłego w dotyku materiału syntetycznego powstała pełna konstrukcja, w której usadowiona została część mechaniczna (tarcza, mechanizm, dekiel). W niektórych kolekcjach rozmiary zostały podane jako warianty S, M lub L. Choć niekiedy rozmiary różnią się zależnie od modelu, w większości przypadków są to średnice 28mm, 34mm oraz 40mm. Kolejnym punktem charakterystycznym jest wykorzystanie stalowej sprzączki oraz prostych zaoblonych wskazówek godzinowych oraz minutowych z klasycznym niezdobionym sekundnikiem.

 

Zegarki Ice Watch

 

Tęczowa Fantasia od Ice Watch!

Nic tak nie poprawia humoru jak widok tęczy w letnie deszczowe dni, pełne słońce, chłodne krople deszczu i zapach kwiatów. Od razu każdy rozpływa się w wakacyjnych marzeniach o odpoczynku i lenistwie w objęciach słonecznych promieni. Model ten występuje w dwóch wariantach, różniących się rozmiarami – mniejszym 018423 oraz nieco bardziej pokaźnym 017890. Typowa dla Ice Watcha konstrukcja w połączeniu z białą tarczą, białym paskiem oraz niezwykle szczegółowo wykonanym wzorem chmurek i tęczy wypełnionej za pomocą kolorowego błyszczącego grubego brokatu powoduje ogromy uśmiech na twarzy. Ciekawe "miękkie" indeksy liczbowe wpasowują się w niezwykle przyjemny design i nadają całości delikatnego pazurka.

 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Fantasia 017890

Raz, dwa, trzy… Ice Watch!

Idealną letnią propozycją może stać się również model Ice Watch Ice Flower 017575, którego tarcza została pokryta niezwykle wysublimowanym kwiatowym wzorem. Grafika jest niezwykle kolorowa i bardzo szczegółowa. Obraz przedstawiony został w postaci bukietu z widokiem z góry. Ze środka wychodzą wskazówki co daje bardzo ciekawy immersyjny efekt wizualny. Indeksy w postaci kropek nadają całości jeszcze większej gracji i elegancji. Kolejny model idealny na słoneczne dni to Ice Watch Pearl 016935, klasyczna biel w połączeniu ze złotymi akcentami podkreślona tarczą wykonaną z masy perłowej – która nadaje niesamowitego morskiego blasku. A jeśli wspomnianego blasku wam mało to zapoznajcie się z modelem Ice Watch Ice Lo 016901, który wręcz tryska mieniącym się brokatem w kilku ciekawych odcieniach. Czasomierz zdecydowanie imprezowy, przy tym lekki i bardzo stylowy – jeśli chcesz się wyróżnić zdecydowanie polecamy!

 

Etykiety