Loading

Zegarki męskie Esprit

Filtruj listę produktów

Zegarki Esprit w zdecydowanej większości są inne niż oferują konkurencyjne brandy - posiadają interesujący design dzięki czemu zdobywają z roku na rok coraz większe grono miłośników płci męskiej.

Modele stawiają na świeżość oraz swobodę chociaż nie brakuje modeli stonowanych. Zegarek Esprit przeznaczony jest dla mężczyzn pełnych życia i radości, którzy chcą nadążać za trendami mody.

Marka Esprit kojarzona z kalifornijskim stylem oferuje duży asortyment czasomierzy, które charakteryzuje modny design. Jeżeli szukasz produktu, który odzwierciedli Twój indywidualny styl Esprit pozwoli Ci eksperymentować ze stylem lub kolorem. Ceny zegarków nie są wygórowane dzięki czemu te produkty są chętnie kupowane. Ugruntowanie marki w świecie mody w połączeniu z dbałością o detale sprawia, że oferta dostępne jest w przeszło 40 krajach na całym świecie.

W zależności od preferowanego stylu do dyspozycji mężczyzn przeznaczone są kolekcje na modnych bransoletach ze stali nierdzewnej.

 

Rozwiązania sprawdzające się w praktyce

Dla modnych panów ceniących sobie elegancje przygotowano również wariant na skórzanym pasku. Natomiast dla mężczyzn szukających zegarka na co dzień świetnym rozwiązaniem jest kolekcja modeli wyposażonych w parciany pasek. Luźny styl i niezawodne działanie to bardzo przyjemny mix rozwiązań sprawdzających się w praktyce.

Niespotykane podejście do modnych wzorców sprawiło, że męskie zegarki Esprit pomimo niespotykanego wzornictwa wyglądają bardzo estetycznie i ponadczasowo.

Dla mężczyzn chcących nabyć bardzo dobry wielozadaniowy produkt przygotowano kolekcję w skład których wchodzą zegarki wyposażone w dodatkowe funkcje. Ciekawymi rozwiązaniami są takie zastosowania jak chronograf czyli stoper analogowy, podział dobowy czy dokładny datownik.

 

Trendy zawsze na czasie

Starannie wykończone tarcze ukryte są za szkiełkiem mineralnym, które dba o to aby zegarek nie uległ zniszczeniu poprzez stłuczenie. Modele zasilane są klasyczną baterią kwarcową co zapewnia łatwą wymianę baterii w wielu punktach zlokalizowanych na terenie kraju. Klasa wodoszczelności większości modeli przewiduje krótkotrwały kontakt z wodą przy codziennych czynnościach takich jak mycie rąk czy opady atmosferyczne.

Podsumowując, Esprit to modne czasomierze w korzystnej cenie posiadające dobre komponenty, dzięki którym Twoje indywidualne, modowe trendy zawsze będą na czasie.

Cena: 530 zł 477.00 zł
Cena: 530 zł 477.00 zł
Cena: 530 zł 477.00 zł
Cena: 680 zł 612.00 zł
Cena: 610 zł 549.00 zł
  • 4/5
Cena: 610 zł 549.00 zł