Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 2
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Alarm
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Datownik
Podświetlenie tarczy
Wysokościomierz
Termometr
Barometer
Czas światowy
Kraj pochodzenia
Timer

Zegarki Sunroad

Filtruj listę produktów

Wśród ogromu dostępnych na rynku zegarków casualowych i tych bardziej eleganckich, znalezienie czasomierza odpowiedniego dla sportowca i turysty to nie lada gratka.

Z pomocą przychodzi Sunroad - znana i ceniona marka specjalizują się w typowo outdoorowych czasomierzach. Ojczyzną brandu są Chiny, a w ofercie można znaleźć nie tylko zegarki, ale rożnego rodzaju urządzenia elektroniczne.

Z czym kojarzy się Sunroad? Połączenie dwóch słów oznaczających słońce i drogę przywodzi na myśl wniosek, że marka jest towarzyszem wszelkich przygód i zajęć na świeżym powietrzu.

To czasomierze dla miłośników aktywnego spędzania czasu, odkrywania świata i pokonywania własnych barier.
 

Idealny zegarek do podróży

Czasomierze Sunroad zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były idealnym kompanem i pomocnikiem podróży.  Sprawdzą się jako zegarek dla sportowca, ale też dla turysty kochającego górskie wędrówki. Szereg nieocenionych w pieszych wycieczkach funkcji sprawia, że po czasomierze tej marki sięga coraz szersze grono ludzi związanych z trekkingiem.

Zależnie od modelu w zegarkach Sunroad oprócz podstawowych funkcji, które powinien posiadać sportowy zegarek, można znaleźć szereg innych, przydatnych parametrów. W ofercie znajdują się czasomierze z funkcją wschodu i zachodu słońca, prognozą pogody, kompasem, licznikiem kalorii,  krokomierzem i rekordem odległości.
 

Dla miłośników górskich wspinaczek

Sunroad z wbudowanym wysokościomierzem i barometrem są niezwykle cenione przez amatorów górskich wspinaczek. Z kolei wędkarze będą zachwyceni z modelu posiadającego funkcję zapisu danych dla sześciu miejsc łowienia. Szczegółowy wykaz  funkcji zawarty jest w opisie każdego modelu.

Zegarki Sunroad to typowo męskie czasomierze o dużych rozmiarach, wykonane z komponentów przystosowanych do przetrwania w trudnych warunkach. Część modeli w całości wykonana jest z tworzywa sztucznego, najczęściej silikonu. Niektóre produkty posiadają koperty wykonane ze stali nierdzewnej i parciane paski. Praktycznie wszystkie modele posiadają mechanizm kwarcowy zasilany baterią.

Kolorystyka jest raczej stonowana, od szarości i czerni po różne odcienie zieleni. Niektóre modele posiadają na tarczy wstawki w kolorze żółtym bądź czerwonym.

Większość czasomierzy tej marki ma  poziom wodoszczelności, który zezwala na krótkotrwałe zamoczenie np. podczas kąpieli. Nieliczne modele posiadają klasę WR30.

Kolejną zaletą zegarków Sunroad jest ich niesamowicie korzystna cena. W niewygórowanej kwocie można nabyć czasomierz posiadający szereg  funkcji przydatnych nie tylko amatorom, ale i profesjonalistom.

Sunroad to w całości zegarki elektroniczne, których parametry są nieocenione w różnorodnych dziedzinach sportu i aktywności. Wszystkie produkty tej firmy objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

  • 360
  • media
299.00 zł 134.00 zł
  • 360
  • media
159.00 zł 71.00 zł