Loading

Zegarki męskie Continental

Filtruj listę produktów

Szwajcarska marka Continental zajmuje się produkcją zegarków już od 1924 roku. Propozycje dostępne na rynku cieszą się szerokim zainteresowaniem m.in. ze względu na swoją niezawodność.

Znana na całym świecie szwajcarska tradycja w połączeniu z wysoką jakością produktów to klucz do sukcesu jaki marka osiągnęła na rynku zegarmistrzowskim.

Dbałość o detale oraz niezawodność i najnowsze rozwiązania techniczne sprawiły, że męskie zegarki Continental szczycą się mianem Swiss Made zachowując jednocześnie korzystny przedział cenowy. Kolejnym atutem przemawiającym za tym aby zwrócić uwagę na zegarek tej marki jest niecodzienny design. Szeroki wachlarz wzorów oraz wariantów kolorystycznych sprawia, że każdy znajdzie zegarek spełniający indywidualne wymagania.

 

Niezawodne w każdej sytuacji

Zegarki Continental będą niezawodne w każdej sytuacji, zarówno w użytkowaniu codziennym jak i podczas spotkania biznesowego.

Producent oferuje zarówno modele eleganckie jak i casualowe. Szwajcarskie zegarki tej marki to nie tylko dobre wrażenie wizualne ale również najnowsze podzespoły, które zapewniają długoletnią precyzję.

 

Wysokiej jakości komponenty

W ofercie znajdują się modele na skórzanych paskach, które dodają elegancji oraz zapewniają niebywały komfort noszenia. Alternatywne warianty wyposażone są w bransolety ze stali nierdzewnej, która odporna jest na korozję oraz czynniki atmosferyczne. Tarcze modeli z męskich kolekcji wyposażone zostały w wysokiej klasy szkiełko szafirowe zapewniające odporność na zarysowania. Kolekcje męskich zegarków marki Continental napędza precyzyjny mechanizm ETA zasilany baterią kwarcową.

Niektóre modele męskich kolekcji wyposażone zostały w rozwiązania w postaci: indeksy, cyfry arabskie, chronografem czyli analogowym stoperem, czy datownikiem. Najciekawsze produkty wyposażone są również w indykator faz księżyca który pozwala na ich odmierzanie.

Nabywając zegarek męski marki Continental masz pewność, że nabywasz dobry szwajcarski zegarek w korzystnej cenie. Ze względu na swoją niezawodność, te czasomierze idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby który będzie wzbudzał pozytywne odczucia przez wiele lat.

Cena: 810.00 zł
  • 5/5
Cena: 1020.00 zł
  • 5/5
Cena: 780.00 zł
  • 5/5
Cena: 2300.00 zł
  • 5/5
Cena: 730.00 zł
  • 5/5
Cena: 730.00 zł
  • 4/5
Cena: 810.00 zł
  • 5/5
Cena: 880.00 zł
  • 5/5
Cena: 970.00 zł
  • 3/5