Loading

Zegarki męskie Aviator

Aviator jest marką szwajcarskich zegarków stylizowanych, utrzymanych w koncepcji lotniczej. Swoim pięknem podbiły serca wielu klientów, a motywy jakie prezentują przyciągają coraz większą ilość fanów i pasjonatów lotnictwa.
 

Aviator – lotnicze korzenie

Firma zyskała zagorzałych sympatyków praktycznie w każdym zakątku globu, a to wszystko za sprawom bezbłędnego odmierzania czasu i niesamowicie solidnej konstrukcji. Jednym z ważniejszych wyróżnień w całej historii przedsiębiorstwa jest fakt, iż od roku 2008 firma Aviator jest oficjalnym partnerem akrobatycznego zespołu Swift, którego to piloci latają na objętych już legendą MIG-ach 29. Narodziny marki miały miejsce w Rosji, która znana była z nowatorskiej myśli lotniczej, dodatkowo posiadała długą tradycję i mogła szczycić się najwybitniejszymi pilotami.
 

Lotnicza perfekcja marki Aviator

Porrentruy to szwajcarska miejscowość, do której przeniesiono produkcję czasomierzy Aviator. Był to przełomowy moment dla całej firmy. Przed konstruktorami otworzyły się nowe drzwi. Firma zyskała bowiem dostęp do jednych z najlepszych mechanizmów i specjalistów na całym świecie. Łącząc to z technologią lotniczą i niezwykle wytrzymałymi komponentami, powstały konstrukcje niesłychanie dobre jakościowo. Po pewnym czasie marka otrzymała zaszczytny tytuł, który może umieszczać na swoich modelach – mowa oczywiście o "SWISS MADE"
 

Męska linia i charakterystyczny design

Marka Aviator posiada bardzo bogatą ofertę, pozwala to na perfekcyjne dopasowanie czasomierza do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W szczególności to właśnie mężczyźni mają w czym przebierać. Wszystkie zegarki są doskonale wykonane, każdy element prezentuję najwyższej klasy jakość. W ofercie znalazły się zarówno męskie zegarki na pasku, jak i czasomierze na bransoletach – każdy kto fascynuje się lotnictwem nie powinien przejść obojętnie obok Aviatora! Większość modeli posiada grawer na deklu, charakterystyczny dla danej kolekcji. Grawerunki są niezwykle szczegółowe i wielopoziomowe. Jeśli jednak lotnictwo nie jest myślą przewodnią zakupu zegarka, nie ma czym się martwić – mnogość klasycznych modeli z niezawodnymi mechanizmami zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego mężczyznę.

Brak wyników wyszukiwania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Prosimy zmienić wybrane opcje wyszukiwania.