Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 1
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki dziecięce Lacoste

Filtruj listę produktów

Produkty Lacoste to bardzo szeroki wybór artykułów, których ogólna jakość zachwyca użytkowników i konsumentów na całym świecie.

Tradycja firmy sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, budując swoją renomę po dziś dzień.

Wśród produktów wprowadzonych na rynek znalazły się również zegarki dziecięce, które oferują bajeczny i zarazem stylowy design, są bardzo wytrzymałe oraz to co najważniejsze bezpieczne dla naszych podopiecznych zawsze i w każdej sytuacji.

 

Bogata oferta dziecięcych modeli Lacoste

Marka Lacoste przygotowała bardzo szeroką i bogatą ofertę czasomierzy na najmłodszych. Znajdziemy tu modele dedykowane naprawdę małym dzieciakom oraz tym odrobinę starszym. Wszystkie zegarki sygnowane logiem krokodyla wyróżniają się wyjątkowym designem, kolorystyką i wzornictwem umieszczanym na paskach oraz tarczach.

 

Wygoda dla szczęśliwego dziecka

Zegarki dziecięce Lacoste charakteryzują się niezwykłą lekkością, masa zegarków została obniżona do minimum, aby zapewnić komfort użytkowania w każdej chwili. Ergonomia oraz gabaryty pozwalają bezproblemowo wykonywać codzienne czynności i nie przeszkadzają podczas zabawy.

 

Solidna konstrukcja – bezpieczna zabawa

Czasomierze z dziecięcej kolekcji Lacoste wyróżniają się niesamowicie dokładnym i precyzyjnym wykonaniem końcowym. Wszystkie komponenty osiągają najwyższą jakość i są doskonale spasowane. Paski zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, a to zapewnia doskonałą protekcję przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami lub całkowitym rozerwaniem. Wodoszczelność jaką oferują zegarki dziecięce Lacoste gwarantuje, że nawet przez nieuwagę dziecko nie uszkodzi swojego ukochanego zegarka.

Cena: 239.00 zł 134.00 zł
  • 5/5