Loading
2
Delbana Barcelona 54702.674.6.031

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Delbana 54702.674.6.031 to męski zegarek kierowany dla osób szukających zegarka z rodziny Delbana Barcelona. Charakteru dodaje wysokiej jakości tarcza w kolorze czarnym. Pokazana metodą analogową bieżąca godzina jest czytelna i łatwa do sprawdzenia. Koperta w barwach koloru srebrnego szeroka jest na 44 mm oraz ma grubość 12 mm - posiada okrągły kształt.

Delbana to szwacjarska marka produkująca zegarki od 1931 roku. Dokładność, szwajcarska misterność oraz troska o każdy szczegół wykonania to słynne na całym świecie cechy czasomierzy Delbana. Aby zaręczyć najwyższą skalę jakości, zapewniona jest ścisła izolacja między procesem produkcyjnym a kontrolą jakości. Nad każdym czasomierzem bacznie czuwa profesjonalny zegarmistrz, który pilnuje realizacji zaplanowanej formy i płynnie nadaje mu wymagane cechy, które pobudzają go do życia. Na starcie zegarmistrz manualnie łączy tarczę z mechanizmem. Dalej drobiazgowe wskazówki zostają łagodnie zamocowane na ośkach przechodzących przez tarczę. W ostatnim etapie zegarmistrz umieszcza kompletny mechanizm w kopercie, mocuje koronę i ostrożnie zamyka całość. Wszystkie tworzywa użyte przy wytwarzaniu zegarków Delbana to oczywiście najwyższa światowa jakość, dzięki czemu możemy być pewni, że kupiony przez nas zegarek będzie prawidłowo odmierzał czas długie lata.

Model 54702.674.6.031 posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Bransoleta ze stali szlachetnej jest dużo bardziej odporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych, dzięki temu bransoleta jest w kolorze srebrnym zapewnia wysoką jakość i trwałość.

Koperta została wytworzona ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować.

Pływanie na basenie umożliwia klasa wodoszczelności WR 100. Szczegółowy pomiar czasu dostarcza wbudowany chronograf - stoper manualny.

Wraz z zegarkiem otrzymasz markowe pudełko producenta. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Podobne do tego produktu

Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Delbana z wyjątkowej kolekcji Delbana Barcelona
 • Markowe opakowanie Delbana idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Delbana, przyznawaną na okres 2 lat
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: 54702.674.6.031
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Bransoleta ze stali szlachetnej
Tworzywo powstałe w wyniku ekologicznych procesów z wykorzystaniem naterualnych materiałów takich jak bawełna, włókna naturalne czy pochodne cukru.
Tachymetr
Tachymetr: Tak
Tachymetr to funkcja, która pozwala w niektórych zegarkach (w tych, na pierścieniu których występuje podziałka tachymetryczna) określić średnią prędkość przemieszczania się na danym dystansie.
Neobrite
Neobrite: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Srebrny
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Srebrny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 1849.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje