Loading
Spinnaker SP-5058-22

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Męski zegarek Spinnaker SP-5058-22 to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Wysokiej trwałości cyferblat zegarka pokryto czarnym kolorem. Zegarek ten prezentuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki czemu odczyt jest bezproblemowy. Koperta jest w kolorze srebrnym szeroka jest na 43 mm oraz ma grubość 12 mm - posiada okrągły kształt.

Spinnaker automatycznie kojarzy się z żeglarstwem. Tak właśnie też jest z tą włoską marką zajmującą się produkcją czasomierzy. Charakter, natura oraz uwidocznione detale jednoznacznie pobierają inspirację z mórz i oceanów gdzie z powodzeniem pływają zarówno duże jak i małe jachty. Zegarek Spinnaker może być eleganckim dodatkiem dla wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z żeglowaniem. Zastosowane tworzywa oraz wysokiej jakości standardy produkcji powodują, iż z zegarka będziemy zadowoleni długie lata. Ważnym faktem jest także to, że unikalną cechą zegarków Spinnaker jest ich design, daremno szukać podobnych czasomierzy, są one niewątpliwie oryginalne.

Model SP-5058-22 nakręca się za pośrednictwem ruchów ręki dzięki wysokiej klasy mechanizmowi automatycznemu. Wytrzymała bransoleta w odcieniach koloru srebrnego zrobiona ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość.

Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Dzięki wbudowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Wstawienie szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych.

Możliwość pływania bądź nurkowania dzięki wodoszczelności WR 150.

Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Zobacz inne zegarki marki Spinnaker
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: SP-5058-22
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 22
(wartość wyrażona w mm)
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Srebrny
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Srebrny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 43
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 1875.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje