Loading
Candino C4684-3

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Damski zegarek Candino C4684-3 to zegarek, który dzięki swemu wzornictwu zawsze będzie prezentował się dobrze. Niestereotypowy wygląd zegarka uzyskano także dzięki tarczy w kolorze czarnym. Zaprezentowana metodą analogową bieżąca godzina jest czytelna i łatwa do sprawdzenia. Koperta szeroka jest na 33 mm - ma okrągły kształt.

Szwajcarska firma Candino swoją siedzibę ma w mieście Bienne. Początki produkcji sięgają 1947 roku, w którym to rozpoczęła się działalność. Aktualnie marka Candino zalicza się do legendarnych szwajcarskich wytwórców zegarków, których produkty można z powodzeniem kupić w wielu krajach całego świata. Ich uznana precyzja oraz wykończenie jest wzorem dla szeregu konkurencyjnych firm. Zgodnie z wprowadzonymi nakazami na zegarkach Candino oczywiście znajduje się napis Swiss Made. Jak wypada na tak cenioną markę użyte tu materiały to najwyższy stopień jaki możemy spotkać w zegarkach.

Zasilanie zegarka C4684-3 to normalna bateria kwarcowa. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry gwarantującej trwałość i komfort noszenia.

W tym modelu kopertę zrobiono ze stali nierdzewnej która gwarantuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz np. korozję. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować.

Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. podczas mycia rąk. Model skierowany dla osób lubiących klasykę oraz ponadczasowe podejście do wyglądu czasomierza.

Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: C4684-3
Kod EAN
Kod EAN: 8430622695919
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 18
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18
(wartość wyrażona w cm)
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 33
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 969.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje