Loading
Aviator Moonflight V.1.33.2.251.4

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Model damski V.1.33.2.251.4 zalicza się do rodziny Aviator Moonflight marki Aviator. Zegarek ten prezentuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki czemu odczyt jest intuicyjny. Koperta szeroka jest na 36 mm oraz ma grubość 10 mm - ma okrągły kształt.

Aviator Swiss Made. To musi budzić dumę oraz unikalność, takie właśnie są zegarki Aviator. Ta szwacjarska marka czasomierzy całym swoim usposobieniem oddaje się branży lotniczej. Dlatego właśnie latanie jest najważniejszą myślą przewodnią przy projektowaniu oraz produkcji zegarków. Oczywiście tworzywa użyte do produkcji czasomierzy są najwyższej możliwej klasy, nie ma tu miejsca na wyjątki w końcu samolot nie wybacza błędów. Przy produkcji zegarków Aviator każdorazowo brane są pod uwagę doświadczenia emerytowanych i aktualnych kapitanów oraz sympatyków lotnictwa właśnie po to, aby zegarki Aviator całą swoją świadomością oddawały swój wyjątkowy charakter. Gdy przyjrzymy się indeksom, cyfrom oraz innym fragmentom na tarczy lub deklu zegarka nie trudno dostrzec akcenty pochodzące wprost z zegarów lub innych tematów lotniczych. Modne wzornictwo nawiązujące linią do danej kolekcji dokładnie oddaje nieszablonowość marki na tle zegarków innych firm. Jako autoryzowany reprezentant marki w naszym kraju gwarantujemy dystrybucję oryginalnych zegarków objętych programem gwarnacyjnym producenta.

Model V.1.33.2.251.4 posiada mechanizm zasilany tradycyjną baterią kwarcową. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę noszenia.

Koperta została wykonana ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki wbudowanemu datownikowi. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować.

WR 100 oznacza, że zegarek pozwala na swobodne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Łącznie z modelem dostaniesz oryginalne opakowanie producenta, które doskonale sprawdzi się na upominek. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Podobne do tego produktu

Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Aviator z wyjątkowej kolekcji Aviator Moonflight
 • Markowe opakowanie Aviator idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Aviator, przyznawaną na okres 2 lat
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: V.1.33.2.251.4
Kod EAN
Kod EAN: 7640178092426
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 16
(wartość wyrażona w mm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 36
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 10
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 2100.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje